Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Thorin (HARLEY Crazy Dogs)

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 19 sie 2014, o 21:34

Dziękuję :-) No świetne są :roftl: szczególnie jak śpi i ma je tak śmiesznie rozłożone na boki wtedy :roftl:

Dzisiaj chipowanie i ostatnie szczepienie się odbyło. Oj źle to zniósł, panikę siał, że hej :przerażenie:
Znów przybrał kilogram :lool:
Powiedzcie, czy waga 9,2 kg, to nie za mało na takiego 12 tyg. szczylka? Czy to po prostu nadrobi w pewnym momencie? Tak czytam, że powinien mieć już grubo ponad 10...A też nie chcę więcej karmić, żeby też nie rósł za szybko :nea: Daję karmy wg tabelki na opakowaniu(TOTW puppy na razie).
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez margo870 » 21 sie 2014, o 20:07

WarOfWorlds napisał(a):Dzisiaj chipowanie i ostatnie szczepienie się odbyło. Oj źle to zniósł, panikę siał, że hej :przerażenie:
Znów przybrał kilogram :lool:
Powiedzcie, czy waga 9,2 kg, to nie za mało na takiego 12 tyg. szczylka? Czy to po prostu nadrobi w pewnym momencie? Tak czytam, że powinien mieć już grubo ponad 10...A też nie chcę więcej karmić, żeby też nie rósł za szybko :nea: Daję karmy wg tabelki na opakowaniu(TOTW puppy na razie).

Co do wizyt u wet to nasza baaaardzo chętnie chodziła do momentu pierwszego szczepienia na wściekliznę, chipowanie przeszło w miarę spokojnie przeszło, teraz chodzi ale jak widzi strzykawkę to już wpada w delikatny popłoch :P ale dajemy radę :)
Jeśli chodzi o wagę to wydaje mi się że nie ma co panikować, każdy pieseł nabiera wagi inaczej w swoim wlasnym rytmie:) myślę że póki nie jest jakiś osowiały lub też nie ma jakichs niepokojących objawów to nie powinnaś przekraczać dawki żeby nie zrobił się pulpecik i żeby mu stawów zbytnio nie obciążyć bo wiadomo jak to bywa u ONków, nie jestem specjalistą ale tak z własnego doświadczenia mówię :) my prawie cały czas stosujemy Hillsa large breed z kurczakiem i jest ok choć księżniczka ma czasem humory i robi sobie diety :P
margo870
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Mishka
Imię: Gosia

Nieprzeczytany postprzez Maansa » 26 sie 2014, o 11:37

A ja robiłam inaczej ze szczeniakową Santą.
Chodziłam do weterynarza jak najczęściej, chociażby po to by co 2 tygodnie ją ważyć... wyciągnąć kleszcza czy zapytać się czy "wygląda zdrowo".
Teraz Santa puszczona luzem, sama sobie truchta pod drzwi weterynarza.
Grzecznie stoi, siedzi, daje sobie w uszy i paszczę zajrzeć.

Lepiej nie unikać weta, bo jednak ON to duży pieseł i trudniej go obezwładnić w razie potrzeby u weterynarza.

A tak w ogóle to fajna kuleczka z Thorina :D
Maansa
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Santa
Imię: Marta

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 26 sie 2014, o 12:06

Dzięki za odzew :-)
My właśnie chodzimy często na ważenie i samo mizianie :lool: Ale to panikarz jest, nawet mi jest ciężko go obejrzeć,. czy uszy wyczyścić :nea:
Dziękujemy za komplementy :-)
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 31 sie 2014, o 12:59

Piesek nad morzem :lool: :lool: :lool: Zadowolony strasznie, wybiegał się za wszystkie czasy i kopał pełno dziur w piachu :lool: "wielkiej miski" się bał i nie chciał się zamoczyć :-P :roftl: (PS Polecam plaże w Jastrzębiej górze, Rozewiu i okolicach, żadnych zakazów dla psów :-) )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:on:
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 31 sie 2014, o 13:19

Jaki fajny brzdąc :D Zaciekawił go statek i aż się wspiął na murek :D Śliczny Thorin (Dębowa Tarcza ;))
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 1 wrz 2014, o 08:16

O rany!! Ależ on cudny!! Napatrzeć się nie mogę.
Uważajcie na kąpiele w morzu, bo zarówno Falko, jak i nasze znajome psy z osiedla pochorowały się po takich eskapadach-jakaś paskudna bakteria, która rzuca się na wszystko,co można zaatakować-szczególnie górne drogi oddechowe.
Szkoda,że nie wiedziałam,że będziecie w Gdańsku-można było się spotkać i poznać ;)
...co do wagi,to wg mnie jest akurat-tak spojrzałam w Falkową książeczkę, ważył podobnie w tym wieku.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 1 wrz 2014, o 15:25

cudny Bąbelek :) Taki puchaty - okrąglutki CMOKKKKKKK
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 1 wrz 2014, o 19:58

Dziękujemy wszystkim za komplementy:-) i znajomość Tolkiena :roftl: Bo najczęściej jak mówie jak mały ma na imię to następuje tylko konsternacja :roftl:
Beata jakoś nie pomyślałam o spotkaniu chociaż wiedziałam, że jesteście z Falkusiem z tych okolic. Za dużo mam na głowie przez tego malucha :lool: muszę przywyknąć do takiego owczarkowego tempa życia :roftl: :roftl: na szczęście się nie rozchorował, ale dzięki za ostrzeżenie. Zachorował po wyżarciu kociej karmy, która leżała na trawniku koło naszego domku :-P Ech mały odkurzacz :nea:
A waga to już 11,35 :przerażenie: A jeszcze w sobotę było 10,8 :lool:
A niedługo idziemy do szkoleniowca ogarniać nasze błędy popełnione i zapobiegać następnym :diabeł: Bo bestyjka się nam rozzuchwaliła :-P
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 24 wrz 2014, o 20:59

Po długiej nieobecności mamy nowe zdjęcia - urodzinowe :D Throin skończył dziś 4 miesiące :lool: waży całe 14kg ("strasznie dużo" :roftl: ) i ma się dobrze. Wymienia elegancko właśnie ząbki, broi, choć bez przesady :-) fajny szalony szczeniaczek. Chociaż ma parę zachowań dziwnych... Na przykład jak idziemy na spacer po ciemku, potrafi się byle czego przestraszyć i zaczyna oszczekiwać i nie może przestać :-( staram się oswajać strachy, ale nie do wszystkiego można podejść, pokazać, że nie jest straszne. Nie wiem co robić.... No i strasznie potrafi szczekać nagle w nocy w mieszkaniu jak coś usłyszy (szczególnie psy, albo sąsiada na klatce). Da się coś z czymś takim zrobić?? :pomocy:
Poza tym jest cudownie kontaktowy, aż za bardzo, bo najchętniej witałby się z każdym człowiekiem na ulicy :lool: i ciężko okiełznać jego nadmiar entuzjazmu na spacerach :roftl: szczeka jak oszalały :przerażenie: No to fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:on:
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje