Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Tłusty czwartek - liczymy forumowe kalorie :)

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 7 lut 2013, o 17:08

Ja wcinam oponki, ale póki co raczej w normie ;)

ewachw napisał(a):Acha...tak podejrzewałam, ale daję słowo że pierwszy raz w tym roku o takich usłyszałam.. :lool:

Pochodzę z Pomorza i pierwszy raz w życiu z takim pączkiem spotkałam się w Krakowie - u nas są po prostu pączki z dżemem i tyle :)
Ostatnio edytowano 7 lut 2013, o 17:11 przez Wadera, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 7 lut 2013, o 17:09

We wtorek zjadłam 8, wczoraj 5, dzisiaj 4 :ooops: :ooops:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 7 lut 2013, o 17:12

Ja zjadłam już 1 pączka, ale mam jeszcze faworki do zjedzenia
xkasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 7 lut 2013, o 17:13

Jeśli chodzi o pączki to skromniutkie 2 z dziką różą (w końcu pączki dzielą się na te z nadzieniem różanym i beznadziejne :roftl: )

Ale grzeszyć to chyba dopiero zacznę:
Obrazek
Jeszcze ciepłe :lool:
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 7 lut 2013, o 17:14

dor_cia napisał(a): AnnaJagna : miałam kiedyś przepis na pyszne "babcine" paczki - mam szukać ? ;-)

Jak Ci sam wpadnie w ręcę, to będzie znak, że mam piec. Leniuch ze mnie kuchenny dzisiaj, haha.
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 7 lut 2013, o 18:15

AnnaJagna napisał(a):
dor_cia napisał(a): AnnaJagna : miałam kiedyś przepis na pyszne "babcine" paczki - mam szukać ? ;-)

Jak Ci sam wpadnie w ręcę, to będzie znak, że mam piec. Leniuch ze mnie kuchenny dzisiaj, haha.

No to Cię zmartwię, ZNALAZŁAM ! żeby nie bałaganić na forum, przepis jest tutaj -> post65826.html#p65826 Ale karnawał jeszcze trwa ! ;-)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 7 lut 2013, o 18:41

No to nie mam innego wyjścia jak iść zakupić składniki... . DZIĘKI!!
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 7 lut 2013, o 19:32

A ja nie wiem ile. Wczoraj kupilam jakiej takie z dziurka w carrefourze ,a dzisiaj byly w kawalkach, wiec nie liczylam.Za to wszystkie spalilam na 3godzinnym połbieganym spaceru z futrem ;D Specjalnie wybralam sie do ulubionej piekarni po faworki i... NIE BYŁO. Cały rok o nich marzyłam.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 7 lut 2013, o 20:06

Tanorja napisał(a):A ja nie wiem ile. Wczoraj kupilam jakiej takie z dziurka w carrefourze ,a dzisiaj byly w kawalkach, wiec nie liczylam.Za to wszystkie spalilam na 3godzinnym połbieganym spaceru z futrem ;D Specjalnie wybralam sie do ulubionej piekarni po faworki i... NIE BYŁO. Cały rok o nich marzyłam.

Natalia na faworki zapraszam do Wrocka, jak się pospieszysz może coś jeszcze zostanie (robić to nie było komu, ale jeść to chcą wszystkie darmozjady :roftl: )
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 7 lut 2013, o 21:37

reinevan napisał(a):
Tanorja napisał(a):A ja nie wiem ile. Wczoraj kupilam jakiej takie z dziurka w carrefourze ,a dzisiaj byly w kawalkach, wiec nie liczylam.Za to wszystkie spalilam na 3godzinnym połbieganym spaceru z futrem ;D Specjalnie wybralam sie do ulubionej piekarni po faworki i... NIE BYŁO. Cały rok o nich marzyłam.

Natalia na faworki zapraszam do Wrocka, jak się pospieszysz może coś jeszcze zostanie (robić to nie było komu, ale jeść to chcą wszystkie darmozjady :roftl: )

Kurczę troche daleko :-(( Przyznam sie, ze w tym roku jestem darmozjadem, jakich malo ;D
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje