Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Tora

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 28 wrz 2011, o 11:44

Oj cykaj tych zdjęć, cykaj, bo za chwilę będzie z niej podrostek i już nie wrócą te scenięce chwile :-P Słodziutka spox
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 28 wrz 2011, o 20:20

Dzisiaj lewe uszko zmieniło swoje położenie z oklapniętego na dumnie "prawie" stojące
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ale wieczorem jakby powróciło do wiszenia :D
A do zabawy to nawet źbło trawy może się nadawać
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A jak miło spotkać fajnego kompana do zabawy...
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 9 paź 2011, o 19:51 przez mój pies, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 28 wrz 2011, o 20:45

mój pies napisał(a):Obrazek
Te "trójkąty"! Normalnie się rozpłynęłam.. :lol: znowu :roll:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 29 wrz 2011, o 19:54

Tora uwielbia zabawy z innymi szczeniakami, dzisiejsze spotkanie z 4. miesięcznym posokowcem bawarskim

Obrazek

i pierwsze spotkanie z końmi

Obrazek
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 30 wrz 2011, o 12:52

;-) ach te szczenięce lata...świetny a zarazem "straszny" okres"... :lool:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 30 wrz 2011, o 19:37

faktycznie świetny i "straszny". Nie możemy opanować jej gryzienia nas, żadna z przeczytanych w poradnikach metod nie skutkuje. Potrafi znienacka lub podczas zabawy tak mocno ugryźdź, że ho...ho. Pod koniec października idzie do przedszkola;) Może wreszcie dowiemy się co robić, by to ukrucić.
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez agis » 1 paź 2011, o 20:54

[quote="mój pies"]Dzisiaj lewe uszko zmieniło swoje położenie z oklapniętego na dumnie "prawie" stojące
Obrazek
śliczności :)
agis
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Max&Uzi
Imię: Agnieszka
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 2 paź 2011, o 11:42

Obrazek

Bardzo dobrze sobie dziewczynka radzi :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 2 paź 2011, o 13:07

nebrot napisał(a):Obrazek

Bardzo dobrze sobie dziewczynka radzi :lol:

Nie za młoda na takie figle? :-P
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 3 paź 2011, o 17:39

Torunia odkąd nauczyła się schodzić po schodachnie chce być znoszona na rękach. My ją znosimy, ale ona wyrywa się i piszczy, chce iść sama, taka mała Zosia samosia z niej.
Boimy się jej na to pozwalać, z uwagi na stawy, więc na siłę ja znosimy, ale jej się to coraz mniej podoba. Podobno do 6 m-ca szczeniak nie powinien sam schodzić. Ciekawa jestem waszej opinii na ten temat.
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: mavok i 0 gości

Opcje