Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Tora

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 3 paź 2011, o 18:31

Nazgulek tez nie chciał być noszony na rękach ze schodów, oj były przeboje jak już ważył z 13kg i mi się wyrywał ;) Ale nie daj się, psiak nie rozumie że robisz to dla jego dobra i rób swoje :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 3 paź 2011, o 19:19

Dzięki, tak zrobię...nie dam się :-P
Obrazek

Ach, muszę pochwalić malutką, dzisiaj nauczyła się "leżeć", po jednej kilkuminutowej sesji załapała o co chodzi. Powtarzałyśmy to jeszcze później i fajnie pamięta. Ułatwia jej ruch mojej ręki z nagrodą w dół.
Ćwiczymy też "noga".
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 3 paź 2011, o 19:26

zawsze możesz posłużyć się jakimś smakołykiem, np. jak jest jeszcze lekka to daj jej smakola jak grzecznie na rękach siedzi. i puścić na ziemię wtedy, kiedy jest spokojna przez chwile i też nagrodzić chociaż samo puszczenie jest nagrodą samą w sobie :).
mój to jest taki łotr że niczego się nie boi, wejdzie po wszystkim, jakiś czas temu nawet chciał za mną po drabinie wejść... i wziął do tego specjalny rozbieg ja tylko patrzałam czy on sobie łap nie połamał bo zatrzymał się na tylnych łapach jak mu przednie wpadły pachami o stopień :o i na dodatek się tym nie zraził :lol: także domyślam się że też masz wszędobylskiego pieska po tym jak jej się schody do pokonywania podobają... od tego się zaczyna :-P ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 4 paź 2011, o 05:50

Nawet mi nie przypominajcie tej gehenny. ;-) Viggo bardzo długo był znoszony z czwartego piętra. Ale jak mus to mus. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 5 paź 2011, o 09:13

Torcik waży teraz 11 kg i znoszenie robi się coraz "cięższe", zwłaszcza, że piszczy przy tym i wywija się jak piskorz. Rano o godz. 5 z uwagi na sen sąsiadów, w końcu pozwalam jej zejść ostatnie piętro. Nie wiem , jak wytrzymywałeś z Viggo podobną sytuację 4 piętra, skoro moja nie wytrzymuje dwóch.

-- 5 paź 2011, o 10:25 --

Aga i N napisał(a):.... także domyślam się że też masz wszędobylskiego pieska po tym jak jej się schody do pokonywania podobają... od tego się zaczyna :-P ;-)

Dokładnie tak, np. wczoraj siedziałyśmy w przyrestauracyjnym ogródku nad jeziorem, puściłam ją luzem, ogródek otoczony niskim płotkiem, bezpiecznie bo nikogo nie było, to niech pochodzi swobodnie.
Na chwilę zamknęłam oczy do słońca, otwieram, a psa nie ma.
Wpadłam w panikę, że wyszła poza ogrodzenie, a tam jadące rowery i inne niebezpieczeństwa :pala
Ruszyłam na poszukiwania. Nie ma.
Po chwili, kiedy serce miałam już w gardle pani z restauracji mnie woła i mówi, że piesek jest wewnątrz lokalu i zwiedza wszystkie kąty.
Jak pobiegłam do środka, Torunia właśnie zamierzała wchodzić po schodach na piętro :shock:

A dzisiaj Tora "weszła w szkodę".
Obrazek

i miała obrażoną minę, jak nie pozwolono jej dalej na tę pyszną zabawę
Obrazek
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 6 paź 2011, o 05:59

Lekko nie było, w końcowej fazie 25kg+. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 6 paź 2011, o 09:20

Ja się cieszę, że mam windę. :D A Torunia jest naprawdę śliczna. :)
Nakasha
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 6 paź 2011, o 15:33

Slodka mala dziewczynka :D Wstretni ludzie nie pozwalaja na najfajniejsze zabawy :lol:
My tez mielismy winde, a potem ogrod, wiec nie znam znoszenia po schodach. I dobrze, bo moj biedny kregoslup cierpi wystarczajaco sam z siebie, bez dodatkowego wijacego sie bagazu :lol:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 6 paź 2011, o 22:09

Dobranoc
Obrazek

-- 7 paź 2011, o 20:06 --

Kolejna wizyta Tory na poznańskim Hipodromie Wola. tym razem poznała nie tylko konie, małe i duże ale i owce, oraz kozę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A w powrotnej drodze do domu miłe spotkanie z pieskami i chwila zabawy.
Obrazek

ps. zdjęcia marnej jakości, robione komórką po południu
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Ulubiona zabawka

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 10 paź 2011, o 18:34

Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 10 paź 2011, o 20:15 przez mój pies, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje