Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: TORA

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 3 lip 2015, o 10:25

Ale Wam dobrze! Zazdrościmy :)
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 16 lip 2015, o 20:32

dziewczyna jutro ma urodzinki - 4, a potem ma umówione spotkanie z siostrzyczką bliźniaczką :yahoo:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 19 lip 2015, o 11:07

No i były wspólne urodziny siostrzyczek, super przyjęcie, spacer i kąpiel w jeziorku.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 3 gru 2016, o 16:56

Miło spędzamy czas i mamy się dobrze.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 4 gru 2016, o 09:56

świetne fotki.
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 5 mar 2017, o 18:43

No proszę ale nie którzy mają fajnie :-) . Może jakieś nowe zdjęcia się pojawią :-)
Mizianki dla Tory :serce:
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 4 gru 2017, o 20:24

U nas wszystko dobrze, musieliśmy tylko wykonać szczegółowe badania, bo okazało się, że Torcia ma alergie na wiele gatunków mięsą (wołowina, jagnięcina, indyk) i prawie wszystkie ryby.
Może jeść wieprzowinę, królika, kurczaka - o ile nie jest karmiony kukurydzą, bo wyszła alergia na kukurydzę.
Najnowsza fotka Obrazek
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje