Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

TROVET Hypoallergenic (Rabbit or Venison)

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 21 kwi 2012, o 10:16

Kochani, czy stosował ktoś z Was hypoalergiczną karmę weterynaryjną Trovet?
Weterynarz poleciła tę karmę mojemu niejadkowi - Angua znowu schudła do 27 kg.
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Re: TROVET Hypoallergenic (Rabbit or Venison)

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 21 kwi 2012, o 19:40

tak stosowaliśmy i nic zula dalej nie jadła ważyła 25 kg teraz kupiłam puffins adult i jest ok to pierwsza karma którą je to są takie krokiety biegunek nie ma przytyła do 27,6 przez 3 tygodnie sierść tesz ok i nie ma wysypek a naprawdę dużo karm przerobiliś my
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 kwi 2012, o 09:57

Magda, popytaj na Dogomanii, jest tam trochę informacji o produktach tego producenta.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 23 kwi 2012, o 20:06

Dziękuję :-) Poczytałam na Dogo, wychodzi na to, że ta karma jest tym czego szukam, zwłaszcza, że młodej tak zasmakowały próbki, że używałam ich jako nagród ;-) Wór zamówiony, zobaczymy co to będzie.
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje