Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Tunga

Nieprzeczytany postprzez Ola & Tunga » 7 wrz 2012, o 12:38

Wstawiam filmy z naszych ostatnich zmagań na zawodach we Wrocławiu
sobota

niedziela

Ostatnio edytowano 16 wrz 2012, o 20:42 przez Ola & Tunga, łącznie edytowano 1 raz
Ola & Tunga
Losowy avatar

Re: Tunga

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 7 wrz 2012, o 17:56

Witamy :welcome: i napisz coś więcej o suni:)
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez puma » 7 wrz 2012, o 18:13

A co tu pisać ? Filmiki chyba mówią same za siebie, po prostu obidiencowy, owczarkowy Tuńczyk :-)
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Ola & Tunga » 7 wrz 2012, o 18:41

Ola & Tunga
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 8 wrz 2012, o 20:41

Super :brawo:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 9 wrz 2012, o 19:30

Cieszę się, że dziś mogłam zobaczyć Tungę w akcji na żywo :lool:
To było super! Cudna, mądra Tunga :lool:
Filmiki jednak nie oddają całego uroku współpracy i zrozumienia miedzy psem i przewodnikiem.
(a przy okazji...czy możemy zrezygnować z formy "pani"?)
I jeszcze chciałam bardzo podziękować za wszystkie uwagi, wskazówki i szczególnie za zdrową, konstruktywną krytykę. Bardzo mi pomogły :lool:
Nie zdążyłam tego zrobić osobiście na placu, bo już zaczęły się następne zajęcia, ale jeszcze raz dziękuję :lool:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Ola & Tunga » 9 wrz 2012, o 20:39

Co do form grzecznościowych- oczywiście, że tak, mnie nie wypada wychodzić z taką propozycją do trochę starszej znajomej. :-)
Cieszę się, że podobały Ci się zajęcia. Nam bardzo zależy, żeby ludzie wynieśli jak najwięcej ze szkolenia i mamy ogromną radochę jak widzimy różnicę porównując pierwsze i ostatnie zajęcia. A Twoja grupa była bardzo fajna i widać było, że się staracie.
A Huntek jest fajnym psem i wiać, że ma radochę ze wspólnej pracy.
A obedience to też świetna zabawa, której może spróbować każdy. :-)
Ola & Tunga
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 9 wrz 2012, o 21:02

Olu, po prostu na szkoleniu nie wypadało mi tego zaproponować ze względu na innych uczestników :-(
Myślałam o obedience ale na razie spróbujemy dojść do perfekcji w tym czego nas nauczyłyście, a potem ....mam nadzieję, że pójdziemy dalej :lool:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Ola & Tunga » 9 wrz 2012, o 21:18

To powodzenia w staraniach i do zobaczenia na placu :-)
Ola & Tunga
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje