Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Re: Ubezpieczenie psa

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 4 sie 2011, o 17:49

:oops: Szczerze mówiąc aż wstyd się przyznać ale nie wiedziałam że można ubezbieczyć psa :ooops:
ale dobrze wiedzić, teraz będę musiała poszukać gdzie się bardziej opłaca :scratch
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Re: Ubezpieczenie psa

Nieprzeczytany postprzez Joan » 4 sie 2011, o 22:06

U nas psa ubezpiecza się w pakiecie np. z domem. A ja chciałabym znaleźć ubezpieczenie niezależne...albo chociaż samochodowe... Tak są skonstruowane te wszystkie polisy, że jak od jednego jest, to od drugiego nie ma... Optymalnej, na razie, nie udało mi się znaleźć.
Może ktoś jest bardziej "obyty" w tej mierze... ?
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 54

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje