Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wyraź swoją opinię na temat serwisu Owczarkopedia. Dowiedz się, jakie zmiany wprowadzono na forum.

Ukrywanie postów bez ukrywania listy tematów - mod.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 24 mar 2013, 12:14

Uruchomiłem ponownie (testowo) moda który ukrywa przez niezalogowanymi użytkownikami wszystkie posty w danym temacie poza pierwszym, rozpoczynającym wątek. Ukryłem też całkowicie przed gośćmi dział "Funkcjonowanie forum" wraz z jego poddziałami.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Ukrywanie postów bez ukrywania listy tematów - mod.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 07 maja 2013, 07:49

Włączyłem ponownie możliwość przeglądania forum bez zalogowania za wyjątkiem wszystkich poddziałów "galerii" oraz poddziałów działu "spotkania". Dział "funkcjonowanie forum" wraz z poddziałami w dalszym ciągu jest całkowicie ukryty przed gośćmi.

Wszelkie uwagi mile widziane.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Ukrywanie postów bez ukrywania listy tematów - mod.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 07 maja 2013, 08:10

Ja mam uwagę - kiedy nowe zdjęcia Franki :diabeł::roftl:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 30
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Ukrywanie postów bez ukrywania listy tematów - mod.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 07 maja 2013, 08:17

Nie wiem. Proszę męczyć Agnieszkę via PW. :-P
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post