Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Uliubione czytadło:)

Nieprzeczytany postprzez Wolf » 22 lut 2011, o 13:37

to może ja coś polecę o pieskach :
"NAJPIERW WYTRESUJ KURCZAKA"
Czytał ktos ?
Wolf
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 23 lut 2011, o 15:30

Cejrowskiego /nie lubiałem go z TV/ ale ksiażkę szwagierka na poczatek mi podrzuciła z zapachem dżungli łykłem w 10 dodzin :shock: :o i do tych od Lucky Lucka bo Łysiak owszem ale ostatnio się zeszmacił dorzuciłbym Jacka Higgins'a, Ludluma, Quinnel'a, Rob'a Reis'a, Hagberga. Do tego poezja :oops: /ale cicho bo to takie niemęskie/ :lol: :lol: :lol:
a kurczaka też czytałem i troche innej psiej literatury.

a na starość wracam do ksiażek młodości i wróciłem do "Znaczy Kapitan" Karola Olgierda Borhardta znów miałem 15 lat 8-)
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 23 lut 2011, o 21:35

Janek, ale "stary" Łysiak ... Dla mnie rozkosz :)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 25 lut 2011, o 19:56

Ależ oczywiście " Szuańska Ballada" " Empirowy pasjans" "Cesarski Poker" to się czytało do dechy do dechy jednym tchem. Tylko potem całkowicie "spisiał" :lol:
a jeszcze Mika Waltari.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 27 lut 2011, o 18:25

A Cejrowski w TV jest "niejadalny" absolutnie, ale pisze fantastycznie. Ja od jego książek nie potrafię się oderwać. Ostatnio wyszło wznowienie jego pierwszej książki.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 27 lut 2011, o 18:37

właśnie skończyłam czytać "zaklinacz koni" i jestem pod wrażeniem, bo fajnie napisana książka. Fakt nie o psa, ale o koniu z problemami :)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 27 lut 2011, o 19:27

Brawurka napisał(a):A Cejrowski w TV jest "niejadalny" absolutnie, ale pisze fantastycznie. Ja od jego książek nie potrafię się oderwać. Ostatnio wyszło wznowienie jego pierwszej książki.

Najbardziej mi się podobał w "Gringo wśród dzikich plemion" epizod z motylem śmierci :lol: :lol: :lol: :lol: i jego "Schmeterling" - myśłałem że umrę ze śmiechu.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 27 lut 2011, o 20:07

Janek mnie to też rozwaliło - zwłaszcza że moim podstawowym językiem jest niemiecki.

Właśnie jestem w połowie jego nowej książki 'Podróżnik WC' o którym Brawurka wspominała

A mi akurat co poniektóre odcinki w telewizji się podobały.
Ja nie znoszę Martyny Wojciechowskiej :evil:

Zaklinacz koni kilka razy oglądałam film książkę niby mam audiobooka ale nie mogę się chwycić.
Majkowa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 27 lut 2011, o 20:54

Tego zaklinacza koni poleciła mi niedawno kumpela z czasów szkolnych :shock: to teraz muszę go strawić. :D
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 27 lut 2011, o 21:22

Bo to trochę podpada pod romans chwilami :)
ja właśnie muszę oglądnąć film. Bo ciekawa jestem ekranizacji tej książki :)
ja nie mogłam strawić książki "biegnąca z wilkami" dotrwałam tylko do kilka stron i odpadłam a tytuł mnie zaciekawił...a tu klapa...
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje