Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Uliubione czytadło:)

Nieprzeczytany postprzez joasik » 12 mar 2011, o 18:43

Majkowa napisał(a):Kiedyś muszę się zabrać za 'Archipelag Gułag'. Czytał może ktoś?

Czytałam, podobnie jak inne z tematyki obozowej czy łagrowej właśnie.Sołżenicyna polecam jeszcze "Krąg pierwszy"-może nie tak działające na wyobraźnie opisy jak w Archipelagu aczkolwiek też bardo dobra książka. ;)

Ja jestem w trakcie czytania"Kłamliwego języka"i musze przyznać że ciarki przechodzą momentami ;)
joasik
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 mar 2011, o 19:34

"Tajemnice psiego umysłu" Stanley Coren. :ok
gdzieś mi zaginęła w pracy i nie mogę jej dokończyć czytać :cry:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 12 mar 2011, o 19:58

od której strony Ci wysłać?
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 mar 2011, o 20:09

skończyłam gdzieś na opisie etapów życia psa, wpływie socjalizacji itd. potem bodajże był rozdział o specyfikacji danych ras... fajny fragment był o poszukiwaniu zbiegu z więzienia i opisie jak intensywny ślad zapachowy zostaje w różnych warunkach :) nie no super książka. internetowe wersje mi nie wchodzą, wolę iść porobić coś z N ;) bo i tak za dużo czasu siedzę przed kompem :? właśnie rozmyślam o jutrzejszym porannym treningu czy aby czegoś nie nagrać ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 13 mar 2011, o 17:28

Ja myślałem żeby Ci ksero wysłać ja też wolę papierowe wydanie
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez eagle » 30 mar 2011, o 17:46

Ostatnio wpadłem po latach w sidła "Pana Cogito".
eagle
Losowy avatar

Re: Uiubione czytadło:)

Nieprzeczytany postprzez franxtone » 11 kwi 2011, o 17:43

polecam książkę "kto zabrał mój ser" Autor Johnson Spencer. Znajdziecie na chomiku jak wygooglujecie, coś niesamowitego
franxtone
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 11 kwi 2011, o 19:51

A ja wlasnie skonczylam ksiazke Wieslawa Adamczyka "Kiedy Bog odwrocil wzrok". Przezycia rodziny, ktore wlasciwie cala wojne (i po) spedzaja na zeslaniu. Najpierw laduja w Kazachstanie, potem w innej czesci Zwiazku Radzieckiego, a nastepnie przez Liban, Iran i Iraak laduja w Anglii tylko po to, zeby dowiedziec sie, ze Polska jest wciaz pod wladza ZSRR.
Nie przepadam za takimi opowiesciami, ale wspomnienia czyta sie dobrze, obrazowo opisane zycie Kazachow i biednych Rosjan, jednoczesnie bez niepotrzebnej martyrologii. Polecam zdecydowanie.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agis » 12 kwi 2011, o 08:02

Ulubione czytadła - kryminały (chociaż nie tylko) ;)
Obecnie "na tapecie" Camilla Lackberg.
agis
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Max&Uzi
Imię: Agnieszka
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 15 kwi 2011, o 20:02

Ja również polecam książki D. Browna .. No i oczywiście cudowną książkę, którą niestety mało ludzi zna ale polecam jest cudowna "Bari-syn szarej wilczycy" Jamesa Olivera Curwooda.. Ale proponuje zacząć od "Włóczęgi Północy" następnie " Władca skalnej doliny" potem "Szara wilczyca" i dopiero "Bari...." :) Cały cykl jest cudny i poruszający!!!
Kasia-Bari
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje