Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Ulubione czytadło:)

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 23 cze 2012, o 01:00

Pochłaniam książki, zresztą zawsze tak było :lool:
Problemów życiowych mam szczerze dość i empatia mnie zabija, więc odpoczywam w świecie fantastyki i fantasy, wśród smoków, wampirów, aniołów, czarodziei, mieszkańców innych galaktyk i pokręconych ale fajnych postaci.
Uwielbiam serie, bo trudno rozstać się z bohaterami po 1 książce.
- smoki i inne: seria Ann McCaffrey (Jeźdźcy smoków) i oczywiście "Eragon"
- wampirowate: Nocarz i reszta, seria „Patroli" Siergieja Łukjanienki- naprawdę dobre.
- angel-fantasy: Kłamca, książki Kossakowskiej,
- tacy dziwni ludkowie: seria o Jakubie Wędrowyczu i inne książki Pilipiuka, George RR Martin - Gra i Tron i reszta sagi
- magia "Wiedźmin" Sakowskiego - film to porażka :mur:
I oczywiście Harry Potter - jednak nie jestem Mugolem :yahoo:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Aisance » 25 cze 2012, o 22:11

A miał ktoś do czynienia z książkami autorstwa Andre Norton ?
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 25 cze 2012, o 22:19

Ja jeszcze nie, a Ty czytałaś?
Ewa-Hunter
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Aisance » 26 cze 2012, o 19:50

Właśnie nie, a jestem ciekawa opinii :)
Hodowla owczarków niemieckich jest hodowlą psów użytkowych, albo nie jest wcale hodowlą owczarków niemieckich.
Aisance
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Barsa
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 3 gru 2012, o 14:26

Troszkę odświeżę.
Dzień bez książki to dla mnie dzień stracony, codziennie przynajmniej tych kilka stron przed snem (inaczej nie zasnę).
Głównie szeroko rozumiane fantasy lub powieści i książki historyczne.
Ulubieni autorzy:
J.R.R. Tolkien - znam na pamięć a i tak mogę czytać w każdej chwili.
T. Pratchett
D. Gemmell
R. Zelazny
A. Sapkowski
K. Bunch
P. Jasienica
N. Dawis

Nawiązując do pytań w poprzednich postach. Książki A. Norton (przynajmniej dla mnie) charakteryzują się specyficznym stylem pisania (żeby nie powiedzieć archaicznym) oraz złożoną, wielowątkową i niejednoznaczną fabułą. Z jednej strony Norton pozostawia spore pole do popisu dla wyobraźni czytelnika, z drugiej (przynajmniej dla mnie) nie są to książki lekkie, łatwe i przyjemne (jak Pratchetta czy Gemmella).
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 13 mar 2013, o 13:57

Aisance napisał(a):A miał ktoś do czynienia z książkami autorstwa Andre Norton ?

Ostatnio sięgnęłam po pierwszy tom 'Świata Czarownic" i nie bardzo mi podeszła. Przeczytałam, i owszem, ale na drugi tom już mi nie starczyło chęci i determinacji :/
Wilania
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje