Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Ulubione czytadło:)

Nieprzeczytany postprzez Majkowa » 13 lut 2011, o 09:32

Co lubicie czytać?

Wsze ulubione książki.......
Wpisujcie :D

Ja zacznę:
"Przeżyłam Oświęcim" K. Żywulska
"Pusta woda" K. Żywulska
"Powstanie 44" i "Europa" N.Davies
wszystkie książki W. Cejrowskiego

no i oczywiście Harry Potter <nie należy się postarzać>
Ostatnio edytowano 8 kwi 2011, o 21:23 przez Majkowa, łącznie edytowano 1 raz
Majkowa
Losowy avatar

Re: Uliubione czytadło:)

Nieprzeczytany postprzez Marek » 13 lut 2011, o 10:40

Kiedyś czytałem sporo, obecnie tylko książki związane tematycznie z moim hobby.
Marek
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: [*] Maciuś [*]
Imię: Marek
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Lucky_Luke » 13 lut 2011, o 19:29

Łohoho! Ja lepiej nie będę wszystkich książek wypisywać, bo się nazbiera, może autorów podam :)
Jeffery Deaver - mój ulubiony
Stephen King
Dan Brown
Cody McFadyen
;)
Lucky_Luke
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 13 lut 2011, o 20:21

Wyczytana na wszystkie strony książka, kilkanaście już chyba razy, to "Dobry" Waldemara Łysiaka, resztę trylogii też polecam, ale "Dobry" jest najlepszy :D, "Milczące psy" też wyśmienite, choć zakończenie ... nieco drażniące :lol: - więcej nie zdradzę, ale polecam.
A ostatnimi czasy książki Jana Grzegorczyka - zaczęłam od "Cudzego pola" - tyle w nich ... normalności - coraz rzadszej w codzienności.
Ostatnio edytowano 14 lut 2011, o 11:28 przez Brawurka, łącznie edytowano 1 raz
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Adela555 » 13 lut 2011, o 20:41

Nie podam wszystkich tytułów przeczytanych przezemnie ksiażek bo by wyszło pare stron... podam moje top 3 serie
1. Nocarz Magdaleny Kozak
2. Kłamca Jakuba Ćwieka
3. Siewca wiatru M.J.Kossakowskiej
+ bonus
4. Wampir z przypadku Kseni Basztowej
Adela555
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 14 lut 2011, o 18:42

Marek Hłasko - "Piekni dwudziestoletni"
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 lut 2011, o 13:10

Oczywiście Harry Potter :) i ostatnio spodobała mi się sztuka ścigania w deszczu ;) I Ogniem i mieczem :)
a czytał ktoś może pamiętniki wampirów? bo już sama nie wiem czy kupować te książki, bo jedni polecają a drudzy nie :(
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Kokosanka » 16 lut 2011, o 14:42

Z racji wyuczonego zawodu kiedyś czytałam masę książek począwszy od literatury pięknej, przez psychologie, filozofię..obecnie zaczęła mnie coraz bardziej interesować psychologia zwierząt, może polecicie mi tytuły godne uwagi?
Kokosanka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez joasik » 17 lut 2011, o 17:31

kalyna napisał(a):***
a czytał ktoś może pamiętniki wampirów? bo już sama nie wiem czy kupować te książki, bo jedni polecają a drudzy nie :(

Czytałam...Cóż,mnie osobiście bardziej przypadł do gustu serial,bo bohaterka książki irytuje mnie swoim niezdecydowaniem,a i fabuła serialu różni się od pierwowzoru. :D

Namiętnie czytuje wszelkiego rodzaju kryminały,uwielbiam Conan-Doyle'a,Anne Rice i serie Zmierzch ;)
joasik
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 17 lut 2011, o 19:57

joasik napisał(a):Czytałam...Cóż,mnie osobiście bardziej przypadł do gustu serial,bo bohaterka książki irytuje mnie swoim niezdecydowaniem,a i fabuła serialu różni się od pierwowzoru. :D

Namiętnie czytuje wszelkiego rodzaju kryminały,uwielbiam Conan-Doyle'a,Anne Rice i serie Zmierzch ;)

Bardzo polecana jest kryminalna trylogia "millenium" Stieg Larsson jako bardzo dobra książka, ale ja jej jeszcze nie czytałam... bo w bibliotece nie spotka się takich książek, a żeby kopić to muszę finanse uzbierać...
zmierzch jakoś nie specjalnie mi sie podobał.... mam wrażenie, że strasznie przesłodzony, ale tematyka fajna... dlatego chcę przeczytać pamiętniki aby mieć porównanie.. Dom Nocy podobno też fajna...
teraz czytam http://nakanapie.pl/book/504926/motylki.htm i strasznie wciągająca i nie idzie przerwać, tylko to jest tak dziwnie trochę napisane, bo niby dziennik, albo opis co danego dnia robiła, myślała... i czasami ciężko się połapać o co chodzi, ale chwilkę się poczyta i wszystko jasne...
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje