Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Ulubione zabawki naszych psiaków.

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 4 sty 2013, o 17:42

mój Bono KOCHA runningEg ... nie wiem czy kojarzycie ta piłkę w kształcie jajka, jest z twardego tworzywa i kształt nie pozwala aby pies ją mógł ugryźć ale jednoczesnie lata we wszystkie strony jednak nie tak daleko żeby wyleciała na ulicę np. ... coś pieknego :)
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 4 sty 2013, o 17:49

Jajo to jedna z najpopularniejszych owczarkowych zabawek.

Chiv niestety (jak kilka innych znanych mi owczarów) ,opatentował noszenie i tego jaja w pysku :lool:
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 4 sty 2013, o 18:38

Czarecki uwielbia swoją piszczącą piłeczkę (a właściwie już jej strzępki :roftl: ) i takie coś a'la ringo tylko z lanej gumy.
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 4 sty 2013, o 19:07

Aktualnie kula smakula ORKA. Oprócz tego zabawka z dzieciństwa- gumowa kostka na sznurku, ale przestawiamy się na "poważniejszą" piłeczkę. Zapomniałabym o 5 i 30litrowych baniakach. Różnica taka ,że zniszczenie tych drugich zajmowało jej o dwa dni dłużej, niż pierwszych :)
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 5 sty 2013, o 10:52

znacie może zabawkę przypominającą "w działaniu" :) jajko ale bardziej miękką? wiem że wtedy pies będzie mógł łatwiej ją złapać czy ugryźć ale Bono tak intensywnie się bawi że zauważyłam poobijane łapy czasami małe ranki
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 5 sty 2013, o 11:04

trussardi napisał(a):znacie może zabawkę przypominającą "w działaniu" :) jajko ale bardziej miękką? wiem że wtedy pies będzie mógł łatwiej ją złapać czy ugryźć ale Bono tak intensywnie się bawi że zauważyłam poobijane łapy czasami małe ranki

:scratch
ja najpierw miałam różne piłki do nogi, czy chciałam do koszykówki, ale niestety one długo nie przetrwają :nea:
z jajek u nas każdy pies biega, ale rzadko. Nawet Ciapek daje radę :yahoo:

może tym się tak nie poobija..
http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... 59&cat=204
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 5 sty 2013, o 11:17

mam tą piłkę od 2 miesięcy, nie było problemu nigdy chociaż słychać było jak obija mu się o łapy biega z nią jak wariat a to w końcu twarde tworzywo ale nie wiem czy to wina piachu teraz i dlatego piłka go poobcierała i zrobiły się rany ... jak był śnieg nie było problemu
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 5 sty 2013, o 11:20

trussardi napisał(a):mam tą piłkę od 2 miesięcy, nie było problemu nigdy chociaż słychać było jak obija mu się o łapy biega z nią jak wariat a to w końcu twarde tworzywo ale nie wiem czy to wina piachu teraz i dlatego piłka go poobcierała i zrobiły się rany ... jak był śnieg nie było problemu

hmm ostatnio moje z jajem nie biegały.. więc nie wiem... :niewiem:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 10 sty 2013, o 22:03

Słyszał ktoś może o szkodliwym działaniu runningEg? w przypadku gdy pies bawi się jajkiem parę miesięcy np? Spotkałam się z opinią w sklepie internetowym że kobieta kupiła jajko i po 5 miesiącach jej pies miał zgrubienia na kościach tylnich łap, zaczął zbierać się w tych zgrubieniach płyn itp ... trochę mnie to zaczęło martwić mój Bono uwielbia to jajko ;/
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 10 sty 2013, o 23:05

No jesli pies nie robi nic innego tylko tłucze się przez pół dnia tym jajem jak zafiksowany,bo nie ma innych zajęc,to może istnieje takie prawdopodobienstwo.
Jajo jest dość twarde i jesli psiak wybierze taką technikę "jajowania" że często będzie uderzał sie w konkretną i jedna część ciała to jest to możliwe.
Zakładam jednak,ze my,poważni własciciele psów,znajdujemy psu jeszcze parę innych sposobów zajmowania czasu :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje