Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: URSA - RIWENDELL Traho, mój bury użytek

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 29 maja 2012, o 20:51

Mam prośbę: jak maluszki urodzą się rób im zdjęcia dwa razy w tygodniu aż do wyjazdu do nowych domków. Wszyscy będziemy śledzić jak się rozwijają. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 30 maja 2012, o 06:35

I ja trzymam kciuki za pomyślne narodziny maluchów :-) .
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 30 maja 2012, o 15:47

Śliczna jako panienka, śliczna jako przyszła mama :) na pewno wyda na świat piękne "szczurki". Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie.
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez matinee » 31 maja 2012, o 13:17

No i mamy to za sobą :lool: Jedyne 18 godzin "akcji". Ursa była uprzejma obdarzyć nas ośmioma - ośmioma! - potomkami. A wet widział na USG cztery :mur: ! Rozkład piękny: 4 pieski (1 czarny, 3 wilczaste) i 4 sunie (1 czarna, 3 wilczaste). Usia dzielna była niezwykle, ja nad ranem padłam i dzięki temu oszczędziłam suczce wizyty weta: odstęp między szczeniakami i brak skurczów (przy wyczuwalnej obecności płodu) kwalifikował się do wezwania, ale przysnęłam, a jak się obudziłam to suczka się właśnie nadęła i maluch chlupnął. Siódmy. Ósmy to był bonus, nie spodziewałam się już, tak się jakoś zawieruszył :-) Wszystkie zdrowe, aktywne, wiszą na Uśce która odsypia.
Tutaj zdjęcie przed ostatnim, kiedy myślałam że to już koniec. Ursa wiedziała, ale łapą pysk zakryła żeby się nie zdradzić; jak niespodzianki to do końca :roftl:

Obrazek

Tomek napisał(a):Mam prośbę: jak maluszki urodzą się rób im zdjęcia dwa razy w tygodniu aż do wyjazdu do nowych domków. Wszyscy będziemy śledzić jak się rozwijają. :)

Janse że będę, nawet z hardkorowego porodu mi się udało. Problem w tym, że jestem sama (no nieee, przesada, z dziewięcioma psami) w górach, aparat mam, ale sprzęt komputerowy typu skansen; da się zgrać zdjęcia, ale już obróbka (zmniejszenie i upload do neta) to masakra, godzina na zdjęcie. Może więc być tak, że będę je zamieszczać rzutami, jak mąż lub syn przyjedzie z laptopem.
Poniżej jeszcze dwa, które "wymęczyłam" - a potem idę prać pieluchy :papa:

Obrazek

Obrazek
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 31 maja 2012, o 13:29

Wspaniała wiadomość, gratuluję , dzielna mamusia :yahoo: Mizianki dla maluchów :ok: :-)
beata1965
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 31 maja 2012, o 13:43

Dzielna Mamusia :serce: i dzielna Pańcia :serce: .
I jaką fajną Ursa niespodziankę sprawiła :-) .

PS. Pozdrowienia od mojej znajomej z USA, która zafascynowana jest wilczastymi ON-kami i Ursa straaasznie Jej sie spodobała.
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 31 maja 2012, o 13:56

gratulacje dla mamusi :brawo:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 31 maja 2012, o 14:25

piękna rodzinka :buziak: gratulujemy :ok:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 31 maja 2012, o 14:53

Ale szczęśliwa mamusia! :ooops: :ooops: Gratulacje miotu! :buziak:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Agnieszka » 31 maja 2012, o 15:18

Super wieści! Gratulacje dla dzielnych Kobitek i czekamy na dalszą foto-relację.
Agnieszka
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Agnieszka

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje