Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Ursa

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 7 sie 2012, o 21:56

Trochę już tu jestem więc czas pokazać moją zgraję.

Tak było na początku - połowa kwietnia, Ursa zawitała do naszego domu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I nasze spacerki :akuku:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na wystawie :lool:

Obrazek
Ostatnio edytowano 9 gru 2014, o 21:15 przez Szpak, łącznie edytowano 3 razy
Szpak
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Re: Ursa i reszta zgraji

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 7 sie 2012, o 22:39

Świetne zdjęcia! Widać ja pięknie rośnie. A maluch między łapami wielkoludów jest po prostu cudowny :lool:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 8 sie 2012, o 06:15

Te dwa pozostałe pieski to Cane Corso?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 8 sie 2012, o 07:56

Tomek nie widać dobrze, też nie mogę zidentyfikować :) Pewnie będzie to gafa,ale myślę że czarnuszek to CC, a brązowy to labek ale przy tak aktywnych zdjęciach zidentyfikowanie rasy jest mało co prawdopodobne ;-) Jeszcze trochę i owczarusi nie poznamy jak się dobrze ze swoimi kumplami wytapla w błocie i odwali zawadiacką minę :roftl: :roftl: :roftl:
Super gromadka :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 8 sie 2012, o 09:55

Mam wrażenie że ten brązowy to też CC, tylko niekopiowany. Jest zbyt muskularny jak na labka, labradory to nie urażając nikogo takie maślaki.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Szpak » 8 sie 2012, o 17:44

Dzięki za komentarze. Niestety nie dysponuję porządnym aparatem, więc zdjęcia są jakie są.
To czarne i niebieskie (nie brązowe :lool: ) to cc. Ta jaśniejsza jest "delikatniejsza" z nieco dłuższą kufą. Są to siostry przyrodnie (po jednym ojcu) i co ciekawsze urodzone w jednym dniu. A co do labka, to były już amstafami, skundlonymi bokserami, karłowatymi dogami i włoską odmianą pitbulla :roftl: . Cała trójka tworzy niezłe trio i są postrachem wszystkich gości :diablica: . Niesamowita mieszanka charakterków mająca jednocześnie wiele wspólnego. Prędkość i zwinność połączona z siłą i zawziętością.
Owczarzyca to przeurocza nieposkromiona bestia, zadziorna i wiecznie radosna. W domu anioł, na spacerze najczęściej całkowicie głucha. Zawzięta, broniąca domu i otoczenia jak niepodległości, kumpelka Grafii (tej niebieskiej).
Pewnie mogłabym pisać jeszcze długo, ale wystarczy jedno słowo - przekochana :serce:
Szpak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Ursa
Imię: Baśka
Pochwały: 13

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 9 sie 2012, o 10:35

Szpak napisał(a):A co do labka, to były już amstafami, skundlonymi bokserami, karłowatymi dogami i włoską odmianą pitbulla :roftl: .

:roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl: :roftl:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez tyllkaaa » 9 sie 2012, o 10:53

Ładne stadko :ok: :lool: ;-)
Mnie tez sie takie marzy. . . .ale watpie czy Mezul sie zgodzi :mur:

Mizianko dla lobuzów
tyllkaaa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 9 sie 2012, o 18:54

Napisz coś jeszcze o corsiakach...czym różną się od ONka poza wyglądem...?
Od paru lat te psiaki bardzo mi się podobają zwłaszcza kopiowane... wygląd mitycznego atlety...
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 9 sie 2012, o 19:11

super psiaki ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: mavok i 0 gości

Opcje