Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Usłyszane ... Komentarze dot. Waszych psów

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 15 kwi 2011, o 20:08

Mój syn wyszedł z psem na spacer ... Mija dwie kilkuletnie dziewczynki i słyszy jak jedna mówi do drugiej:
- Popatrz, konik! :yahoo

I na tym samym spacerze: dwie panie siedziały na ławce, jedna na widok Gamonia:
- Ale ładny pies. Ma coś z owczarka ... :o
:-P
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 43
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, o 09:11

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 15 kwi 2011, o 20:11

eee to powinnaś się cieszyc ze ma coś owczarka :lol:
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, o 21:57

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez milenaa » 15 kwi 2011, o 20:13

A mój Atos został ochrzczony przez znawcę- sąsiada "wilkiem po ojcu rasy lassie" :-P
milenaa
Losowy avatar

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 15 kwi 2011, o 20:15

A mój ponoć "to chyba wilczur". :mrgreen:
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, o 18:20

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 15 kwi 2011, o 20:18

Ewuś, szczęście rozpiera mnie do tej pory, nawet szefowi nie udało się tego zniweczyć :mrgreen:

Tomek, szczerze mówiąc, co patrzę na Viggo, to też mam wrażenie, że to chyba wilczur ... 8--)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 43
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, o 09:11

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 15 kwi 2011, o 20:56

Kiedy Lena była małym szczeniakiem wleciała na podwórko sąsiadów, gdzie ich dzieciaki bawiły się piłką (taka zwykła plastikowa), Lena chwyciła im tą piłkę,a że zęby jak szpilki to było paf i po piłce...dzieciaki w płacz... nie miła sytuacja (w ramach rekompensaty kupiłam dzieciom nową ), Domin poszedł przeprosił i do Leny mówi "chodź tu ty potworze"....Kilka dni później kiedy wychodziliśmy na spacer, owe dzieciaki zobaczyły Lenę i zaczęły uciekać z krzykiem "potwór !!! potwór!!!"...może to niepedagogicznie i nieetycznie, ale mnie to ubawiło... :D
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 41
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, o 09:12

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 15 kwi 2011, o 21:07

Dobre :lol::lol::lol:choć sytuacja odrobinę nie fajna :lol:
Ostatnio edytowano 15 kwi 2011, o 21:08 przez egonek5, łącznie edytowano 1 raz
egonek5
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Pochwały: 3
Dołączył(a): 13 lut 2011, o 21:57

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 15 kwi 2011, o 21:08

a ja kiedyś idę z oboma na raz i nagle słyszę:
-"a ten brązowy to też haski?" :lol::lol::lol:
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 9
Dołączył(a): 13 lut 2011, o 16:04

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 15 kwi 2011, o 21:14

Jak jeszcze byl u nas Balto (dla tych, ktorzy nie wiedza - chudy uzytek wilczasty) i Sp. Utti (adoptpwana schorowana onka w stanie agonalnym) to wyszlam z obojgiem na spacer do parku obok. W parku oczywiscie panowie przy pyfku. Jeden z nich do mnie "ten wilczur to policyjny od razu widac". Poglaskalam Balto i mowie, ze nie. Facet gapi sie na mnie jak na wariatke i mowi, ze on ma na mysli tego wilczura, a nie kundla 8-)
nebrot
Losowy avatar

Re: Usłyszane ...

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 15 kwi 2011, o 21:17

nebrot napisał(a):Jeden z nich do mnie "ten wilczur to policyjny od razu widac". Poglaskalam Balto i mowie, ze nie. Facet gapi sie na mnie jak na wariatke i mowi, ze on ma na mysli tego wilczura, a nie kundla 8-)

:-P
Skończyłam się :-P.
A Tomek się martwi, że Viggo to "chyba wilczur" :-P
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 43
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, o 09:11

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post