Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Re: Uszy

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 25 lut 2011, 18:33

Uszy czyszczę jak coś się w nich pojawia. Do ucha mnóstwo płynu do czyszczenia uszu, masowanie nasady ucha, potem pozwolenie, by pies wytrzepał nadmiar i wacik na palec - zbieram to co wypłynęło. I mam pełen komfort, bo Gamoń wychodzi z założenia, że skoro pańcia coś robi, znaczy, że tak trza :D.
ps.
Kiedyś chciałam nauczyć Amona komendy "wstydź się" przez naklejanie taśmy na nos, co powinno prowokować psa do ściągnięcia jej łapą. Podobno szybka i skuteczna metoda. Ale nie na mojego Gamonia, dla którego, skoro pani taśmę nakleiła - znaczy ma tam być. :lol:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 44
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 29
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:11

Re: Uszy

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 28 lut 2011, 20:23

Zaszczytna rola czyszczenia uszu w naszej Rodzinie przypała mnie. Robię to gdy zobaczę większą ilość brudku. Na palec nawijam kompes gazowy i wiercę, ale dosyć delikatnie. Gaza świetnie zbiera syfek, a resztę patyczkmi kosmetycznymi, na sucho.
Karoll
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 35
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 21:01

Re: Uszy

Nieprzeczytany postprzez hulan » 28 lut 2011, 22:51

Brawurka napisał(a):Uszy czyszczę jak coś się w nich pojawia. Do ucha mnóstwo płynu do czyszczenia uszu, masowanie nasady ucha, potem pozwolenie, by pies wytrzepał nadmiar i wacik na palec - zbieram to co wypłynęło. I mam pełen komfort, bo Gamoń wychodzi z założenia, że skoro pańcia coś robi, znaczy, że tak trza :D.
ps.
Kiedyś chciałam nauczyć Amona komendy "wstydź się" przez naklejanie taśmy na nos, co powinno prowokować psa do ściągnięcia jej łapą. Podobno szybka i skuteczna metoda. Ale nie na mojego Gamonia, dla którego, skoro pani taśmę nakleiła - znaczy ma tam być. :lol:


juz lubie gamonia :lol:
hulan
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dora
Imię: Joanna
Pochwały: 1
Dołączył(a): 27 lut 2011, 19:52

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post