Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: uwielbiam...

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 16 lut 2012, o 12:22

Ano się troszkę próbuje skakać w grupie, w zeszłym roku wyszło babskie rw-26 ( 26 kobitek się zeszło w powietrzu) i miałam okazję być jedną z nich.
Polecam, polecam, polecam i ostrzegam...uzależnia ( adrenalina lepsza niż amfetamina....podobno)
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Monika

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 16 lut 2012, o 12:27

ja myślałam ze to taka ręczna robota na ZPT ją w podstawówce robiliśmy może ktoś pamięta ramka ,gwoździki sznureczki pionowo a potem przewlekało się muliną lub kordonkiem piękna robota gratulują zapału
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 16 lut 2012, o 13:21

Tomek napisał(a):
Skok ze spadochronem jest na mojej długiej liście rzeczy które muszę zrobić przed śmiercią.

na mojej też :lool: KONIECZNIE :roftl:

Razgotra napisał(a):ja myślałam ze to taka ręczna robota na ZPT ją w podstawówce robiliśmy może ktoś pamięta ramka ,gwoździki sznureczki pionowo a potem przewlekało się muliną lub kordonkiem piękna robota gratulują zapału

ou yeah! ja pamiętam, i pamiętam też, że za cholery nie miałam do tego cierpliwości :przerażenie:
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 16 lut 2012, o 18:11

agrafka napisał(a):
Tomek napisał(a):
Skok ze spadochronem jest na mojej długiej liście rzeczy które muszę zrobić przed śmiercią.

na mojej też :lool: KONIECZNIE :roftl:

Razgotra napisał(a):ja myślałam ze to taka ręczna robota na ZPT ją w podstawówce robiliśmy może ktoś pamięta ramka ,gwoździki sznureczki pionowo a potem przewlekało się muliną lub kordonkiem piękna robota gratulują zapału

ou yeah! ja pamiętam, i pamiętam też, że za cholery nie miałam do tego cierpliwości :przerażenie:

Taaak, skok ze spadochronem tez na mojej. Pisze skok, bo nie wiem, czy psychika przyswoilaby liczbe mnoga :lool:

A propos przewlekania, czy to ni nazywa sie tkactwo? :-)
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 lut 2012, o 20:00

Kruszyn pod Bydgoszczą? :-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 17 lut 2012, o 07:33

Aga i N napisał(a):Kruszyn pod Bydgoszczą? :-)

jeżeli 100km to jest "pod" to tak :-)
ale zdecydowanie bliżej Włocławka
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 17 lut 2012, o 07:48

W takim razie to nie ten Kruszyn :)
Ile trwaja takie pidniebne wojaze zanim trzeba sie przygotowywac do otworzenia spadochronu? kiedy wyzwala sie najwieksza adrenalina?
Niecodzienny sport, dla zwyklych zjadaczy chleba superrrr!!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 17 lut 2012, o 07:56

z 4000m to jakieś 60sekund zabawy i trzeba otwierać, a największa adrenalina hmnn....przed skokiem,po skoku...niecodzienny sport mówisz?tak naprawdę osiągalny dla każdego, jak to mówią "wystarczy chcieć"
ps nie mogę się doczekać kiedy zapoznam Dantego z moim ukochanym lotniskiem, mam nadzieję, że tak jak dla mnie tak i dla niego będzie to drugi dom...będzie patrzył z utęsknieniem w niebo i czekał na mnie na ziemi :-)

http://www.iloveskydiving.org/view/videos/base-jumping-dog/
http://www.youtube.com/watch?v=zUH2DIRwt-Y
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez monika » 17 lut 2012, o 08:47

Szczerze, to obejrzałam te filmiki z przerażeniem :przerażenie:
monika
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez myszo1skoczek » 17 lut 2012, o 09:00

ten psiak na drugim filmie to może i nie za bardzo był z tego zadowolony ale ten pierwszy...ewidentnie mu się to podobało, sam skoczył, ciekawe który to jego skok w życiu :lool: ...prawdziwy skydiver, pozytywnie postrzelony jak my wszyscy w tym sporcie
...całe życie z wariatami :yahoo:
myszo1skoczek
Początkujący owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje