Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Uwielbiam...

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 17 kwi 2011, o 16:06

ze psy są dla nas ważne to rzecz oczywista,ale co kochacie,uwielbiacie robic poza spędzaniem czasu ze swoimi zwierzaki.Moją drugą miłoscią są grzyby,kocham biegac po lesie z koszykiem,w sezonie grzybowym prawie nie ma mnie w domu,albo wpadam cosik na szybko zjesc i spowrotem do lasu,to chyba uzależnienie,swiat wtedy dla mnie nie istnieje,liczy się tylko las,pies i ja :lol: znajomi mówią że w lesie zamieszkac powinnam,skoro w sezonie grzybowym i tak z niego nie wyłaże :lol: Drugą rzeczą którą uwielbiam jest wyszywanie,wydziubie czasami jakis obraz,robota dla cierpliwych podobno,ja żem roztrzepana ale mimo to haftowanie mnie baaardzo wycisza ;)
Jako ze to forum owczarkowe to hafciakiem owczarkowym się pochwalimy ;)
Obrazek

znalezc zdjęcie moich lesnych zbiorów będzie trudniej bo caluski kosz do przeszukania mam...uzupełnimy jak znajdziemy :D
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Re: uwielbiam...

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 17 kwi 2011, o 16:17

...piekny hafciak... :--o
ewachw
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 kwi 2011, o 16:29

Opadła mi szczęka i nie mogę jej znaleźć. Piękny haft. :ok
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 17 kwi 2011, o 16:37

Piekny haft, zeby cos takiego zrobic to pewnie musialabym siedziec w celi jakies 10lat :D
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 17 kwi 2011, o 16:41

ej,ej ja ten temat zalożyłam dla wszystkich :lol: pisac szybciutko co lubicie robić,pokazywac ,jakie macie zainteresowania itd,itd ;)
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez malkin » 17 kwi 2011, o 18:45

a ja chcę powiedzieć że........ Ewuś nie tylko Brunia wyszywa :-)
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 17 kwi 2011, o 21:08

Ewa wątek to wątek ale hafcik jest bomba :-) mozna zamowić ? :-) a jesli mowa o uwielbieniu to w lecie zagle a w zimie narty a codzienne uwielbienie to codzienny spacer z moim gamoniem jak jestem przez 14 dni w domu na miesiąc :-) brakuje mi mojego futrzaka i naszych spacerów jak jestem poza domem :-( ale taka praca i coz :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 20 kwi 2011, o 17:40

Ja Licząca sobie 16 lat wariatka ,uwielbiam OBSERWOWAĆ wszystko co według BIOLOGI należy DO KRÓLESTWA ZWIERZĄT :ok
Planuję zostać psychologiem lub etologiem...
Rozplątywać i uszczęśliwiać psychiki zwierząt(z naciskiem na dwa gatunki mój własny i psy :lol: )
Ale słyszałam że w tej chwili to 'dwie różne sprawy" , ALE JA SIĘ Z TYM nie zgadzam :mrgreen:
Lubię pisać ,PAMIĘTNIKI albo opowieści z moim udziałem i Lejdi oraz często z tymi z którymi jestem blisko(zwykle z podróżą w czasie i dziećmi) i 'wzniosłe" wiersze.
Kiedyś robiłam foty i nawet dostałam wyróżnienie na wystawie :oo
UBUSTWIAM zbiegać z górek ,jeździć na rowerze(ale ZAWSZE z Lejką)
Ćwiczyć jogę ,ścigać się ,piesze wycieczki,gry integracyjne,drabinki
Psie sporty:
-agility
-frisbiee
-dogtterking
I ulubiony
TANIEC Z PSEM :lool:
Mada95
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 20 kwi 2011, o 18:27

Mada95 napisał(a):-dogtterking

to zapraszam na zawody 8--)

ale żeby było w temacie..
egonek przepiękny ten wyhaftowany Bruno Obrazek

moja lista "uwielbiam" jest generalnie dość płynna :lool:
generalnie nie potrafię na dupie usiedzieć wiec ciągle muszę coś robić...
a że równocześnie szybko się nudzę to często zmieniam aktywności... to raz a dwa znaczna część z nich jest dość mocno sezonowa :whistle
jak mnie najdzie to się pochwale ;-)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 24 kwi 2011, o 22:00

Egonek5 piękny obrazek, aż trudno uwierzyć że to hafcik ;) podziwiam..., bo ja chociaż podobno jestem spokojna ale spokojnie nie wysiedziałabym z żadną robótką :lool: grzyby bardzo lubię kupować na targu i smażyć na masełku z cebulką i jajkiem...mniam mniam :D

U mnie ciągle coś się zmienia dlatego zmienne jest, to co uwielbiam. Obecnie na pierwszym miejscu jest pies ale jak tak myślę co ja takiego uwielbiam, to będzie zawsze podróż do Włoch. Kocham Włochy, Włochów, włoskie niebo, słońce, plaże, morze, Świątynie, Muzea, miasta, Watykan, kawę, lazanie, makaron i wiele wiele by tu pisać.... :-)
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje