Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

W jakim wieku wasze pieski zmienialy zabki na stałe?

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 4 lis 2011, o 22:41

Ciekawa jestem w jakim czasie zaczęły Waszym psom wypadać mleczaki, jak długo trwała cała wymiana uzębienia i czy były związane z tym problemy?
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Re: W jakim wieku wasze pieski zmienialy zabki na stałe?

Nieprzeczytany postprzez niya » 5 lis 2011, o 10:22

powiem Ci ze wstydem, że nie zauważyłam specjalnie wymiany zębów. wiem że koło 4 miesiąca nie miała dwóch i dawałam jej miękkie jedzenie, a potem tak poleciało, że szybko miała swój piękny pełny garnitur zębów :). Nie zauwazyłam ani jednego problemu z tego powodu
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 lis 2011, o 11:12

Ja też nie zauważyłem. :ooops: Zero problemów.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 5 lis 2011, o 15:09

Ja zauwazylam, bo jak Maya mnie dziabnela w reke to jej zabek zostal mi wbity w dlon :evil: :lol:
Zeby leca gdzies tak kolo 4 tego miesiaca, czasem kly troche dluzej sie trzymaja pomimo wyrzynajacych sie nowych. Baltowski tak mial, wiec mu wetwyrwal dwa kly (trzymaly sie na slowo honoru, ale gadziny wisialy tak dosc dugo pomimo przeciagania sie sznurkami i pikami).
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 5 lis 2011, o 18:01

Tora ma 3,5 miesiąca, w tej chwili już wyrzynają się dwie górne jedynki i jedna dolna. Obawiałam się, że to za wcześnie.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 24 lis 2011, o 07:53

mój właśnie zaczął wymieniać. wczoraj zauważyłam że rośnie mu pierwsza jedynka, ale dalej tam ma mleczaka ! :--o
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 24 lis 2011, o 08:31

Wypadnie, bardzo żadko zdarza się, że trzeba usunąć.
Tora ma już nowe 4 górne i dolne ząbki, a przedwczoraj podczas zabawy w przeciaganie linki na podłogę wypadła mleczna górna trójeczka ;-)
Ostatnio edytowano 24 lis 2011, o 08:49 przez mój pies, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 24 lis 2011, o 08:37

mam nadzieje że szybko bo malucha boli :(
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 1 gru 2011, o 10:36

My mamy już 6 stałych u góry i 4 na dole :lool:

A co Was, wypadł?
ObrazekObrazek

mój pies
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez puma » 1 gru 2011, o 19:19

Cos kolo 4 miesiaca i nie dalo sie nie zauwazyc. Najwiecej wypadlo chyba na obronie, tak sie bawila i bawila szmatka z pozorantem uporczywie, ze wszystkie mleczaki zostawaly na placu :lool: W domu jakichs wybitnych zniszczen z okazji wymiany zabkow nie bylo, przynajmniej nie zakodowalam.
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje