Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Warszawskie spotkanie majowkowo owczarkowe

Nieprzeczytany postprzez Camila » 27 kwi 2012, o 16:56

90% ,ze będziemy na spotkanku :)
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez miki211 » 28 kwi 2012, o 17:36

Cześć
Czy spotkanie jest tylko owczarkowe, czy oprócz naszego łobuza możemy zabrać również labradorkę?
No i kwestia kagańców.
Obowiązkowe czy niekoniecznie, Dajmon nie przepada za kagańcem, a myślę, że takie spotkanie to przede wszystkim fajna zabawa dla niego, więc nie chciałbym go męczyć i stresować niepotrzebnie.
miki211
Świeżak
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez dagsam » 28 kwi 2012, o 19:09

jesli nie rzuca sie do innych psow ani nic to spokojnie moze byc bez kaganca, chodzi o to ze np moja suczka jak jest przyparta do muru to atakuje wiec kaganiec np musimy miec.. jesli twoj nie atakuje ani nic to nei widze problemu.. adwa labladorke rowniez zapraszamy, bedziesz tez kundelek jakis :)
wpisywac na liste?
dagsam
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 28 kwi 2012, o 20:58

o kurczątko ile ludu już :D :D

kagańce do dla bezpieczeństwa wtedy człowiek spokojniejszy
Obrazek
Rivia
Mistrzyni Arcade
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Perła
Imię: Justyna

Nieprzeczytany postprzez miki211 » 29 kwi 2012, o 15:31

Dopiszcie proszę 2 os + pies, na potwierdzenie od właścicielki labradorki jeszcze czekam, czy chciałaby się z nami zabrać. Jaki prowiant zabrać?
miki211
Świeżak

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 29 kwi 2012, o 16:46

to tak jak ktoś będzie preferował i oczywiście będzie chciał to ja zapraszam do mnie na grilla to nie opodal miejsca spotkania :)

będą kiełbaski :)

jak ktoś preferuje coś innego na grilla bądź wie że będzie bardzo głodny to może ze sobą wziąć coś hihih
no i bardzo bym prosiła żeby każdy przywiózł chociaż jedno picie bo zapowiada się dużo osób a jak będzie ciepło to będzie dużo schodzić hihi
Obrazek
Rivia
Mistrzyni Arcade

Nieprzeczytany postprzez Camila » 29 kwi 2012, o 18:53

hey hey mój mąż się wacha :( i juz sama nie wiem kurcze a dwa ,że jak pogoda będzie jak dziś(35stopni) to nas pewnie nie będzie bo mała nie wytrzyma na takim upale nie wspomnę o psach :(Sama już nie wiem co robić :(
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 29 kwi 2012, o 19:02

Kamila - trzymam kciuki :)

Witam ważna sprawa !!!!

uwaga uwaga
spotkanie przekładamy na godzinę 15 !!!
czyli 1. maja godz. 15.00

z tego względu ze sami widzicie jak gorąco jest a o 15 już troszkę lepiej będzie :-) psiaki i my będziemy mieć lepiej :-) Uśmiech

druga ważna sprawa
dnia 1. maja proszę wejść na forum koło godz. 12 bo wiadomo może coś nie wypaść czy pogoda itp. i jeszcze na bieżąco się napiszę :-)

i pamiętajmy o piciu !
Obrazek
Rivia
Mistrzyni Arcade

Nieprzeczytany postprzez Camila » 29 kwi 2012, o 19:07

No własnie sie martwie tym upałem..
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Rivia » 29 kwi 2012, o 19:13

no wiadomo najważniejsze maleństwo bo my to damy rade po 15 tam o tyle dobrze bo są rozległe tereny przy rzeczce zawsze coś powiewa ( psy to mają dobrze bo sobie do rzeczki skoczą hihih)

o 15 myślę że już aż tak tragicznie nie będzie...

jak coś namyślcie się jeszcze :) do wtorku jeszcze czas :)
Obrazek
Rivia
Mistrzyni Arcade

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje