Nasze pasje.

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez agrafka » 30 sie 2012, 22:44

Bejti napisał(a):Ja posiadam Canon 50d + Tamron 28-75 f/2.8, w planach mam zakup szerokiego kąta, Myślę, ze będzie to sigma 10-20 f/3.5. A oto kilka


pięknie :ok::lool:
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 8
Dołączył(a): 13 lut 2011, 15:04

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez xxxkaluniaxxx » 31 sie 2012, 11:52

Ja mam BENQ DC C1430 :roftl:
Wymagająca nie jestem, nie robię tyle fotek co mój brat więc kupiłam sobie pod koniec kwietnia tego malucha :-)
Takie robi foteczki

Obrazek
By xxxkaluniaxxx

Obrazek
By xxxkaluniaxxx

Obrazek
By xxxkaluniaxxx
Obrazek
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala
Imię: Weronika
Wiek: 19
Lokalizacja: Rogoźno k.Poznania
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 13:51

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez Bejti » 31 sie 2012, 20:28

Ja mam BENQ DC C1430


Ja od zawsze powtarzam, to nie aparat robi zdjęcia. Pamiętam jak jeszcze w szkole na zajęciach mieliśmy temat "jesień" i ja miałam pożyczonego zenita a moja koleżanka jakąś małpkę. Fakt, że ona automatem robiła zdjęcia ale nie o to chodzi. to jak komponowała, kadrowała i to jakie miała w głowie pomysły przebijało mnie i mojego zenita po stokroć. Wiec jeśli człowiek umie robić zdjęcia to lepsze zdjęcia zrobi jednorazówką niż ten co pojęcia nie ma i kupuje 1d mark II po to żeby imponować ceną i jakością o której nie ma bladego pojęcia, to jest tak samo jak z samochodami, jeśli nie umiesz jeździć nie kupuj mercedesa. ;)
A tutaj jeszcze kilka moich wypocin.

1. Artek


2. Modelka Hania



ObrazekObrazek
Bejti
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Beata
Wiek: 30
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Dołączył(a): 09 lut 2012, 22:49

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez Karoll » 01 wrz 2012, 08:13

Piękne zdjęcia, a ta mała-miodzio! Śliczne dziecko :buziak:

Ja mam Canona PowerShot SX20 IS, robi fajne zdjęcia ale 3/4 funkcji nie wykorzystuję, bo nie wiem jak :-(W zasadzie mogłam kupić małpkę, przy ,moich zdolnościach pewnie okazałaby się i tak aż nad to :lool:
Karoll
Avatar użytkownika
Moderator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Wiek: 31
Lokalizacja: Dorohucza k/Lublina
Pochwały: 5
Dołączył(a): 26 lut 2011, 20:01

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez Bejti » 01 wrz 2012, 09:17

e tam małpkę zaraz ;)fotografia to sztuka :Djak coś nie wyjdzie, ostrość czy kadr to się mówi: " Co Ty gadasz! gdzie nie ostre! to specjalnie tak zrobiłam" :DPolecam książki Bryana Petersena o fotografii, napisane prostym językiem, wytłumaczone wszystko jak krowie na rowie, mnie pomogły zrozumieć i poznać kilka rzeczy. ;)a poza tym. trzeba robić zdjęcia, miliony zdjęć. Tak, fotografia to dla mnie temat rzeka ;)mogłabym pisać i pisać o fotografach, sprzęcie i wszystkim co się z tym wiąże :P
ObrazekObrazek
Bejti
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Beata
Wiek: 30
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Dołączył(a): 09 lut 2012, 22:49

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez Wadera » 01 wrz 2012, 10:17

Bejti napisał(a):e tam małpkę zaraz ;)fotografia to sztuka :Djak coś nie wyjdzie, ostrość czy kadr to się mówi: " Co Ty gadasz! gdzie nie ostre! to specjalnie tak zrobiłam" :DPolecam książki Bryana Petersena o fotografii, napisane prostym językiem, wytłumaczone wszystko jak krowie na rowie, mnie pomogły zrozumieć i poznać kilka rzeczy. ;)a poza tym. trzeba robić zdjęcia, miliony zdjęć. Tak, fotografia to dla mnie temat rzeka ;)mogłabym pisać i pisać o fotografach, sprzęcie i wszystkim co się z tym wiąże :P


Również polecam pana Petersona - nie nudzi, nie straszy niezrozumiałymi (na początku) pojęciami. Pomaga zrozumieć, że doświadczony fotograf też musi popracować by być 100% zadowolonym z efektów, a nie po prostu robi w ciągu minuty dziesięć genialnych zdjęć. :)

p.s. Niezłe portrety ;)
Wadera
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
Imię: Grace
Wiek: 34
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 4
Dołączył(a): 23 lip 2012, 11:49

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez Brawurka » 01 wrz 2012, 10:26

Bejti napisał(a):e tam małpkę zaraz ;)... fotografia to dla mnie temat rzeka ;)mogłabym pisać i pisać o fotografach, sprzęcie i wszystkim co się z tym wiąże :P


Nie krępuj się! :-)I pisz śmiało :ok:

Zdjęcia Hani CUDNE!
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z tym nie radzi ...
Brawurka
Avatar użytkownika
Administrator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Wiek: 40
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 8
Dołączył(a): 13 lut 2011, 08:11

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez Bejti » 01 wrz 2012, 15:07

Dziękuję Brawurko.

Ja sama cały czas się uczę, czytam, oglądam galerie profesjonalistów. Ostatnio się właśnie zastanawiałam czy dzisiejsza fotografia to jeszcze fotografia czy już grafika. Przy obecnej technologii i dzięki programom komputerowym nie trzeba być znów takim wspaniałym fotografem, wystarczy nauczyć się obsługi Photoshopa, chociaż i w tym przypadku można iść na łatwiznę i wykorzystać szereg wtyczek które pozwalają jednym kliknięciem poprawić zdjęcie. Ja sama korzystam z Photoshopa bo tak szczerze mówiąc, kto nie korzysta ( poza tym retusz zawsze jest widoczny bo nikt nie jest nieskazitelny ) ;)Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Madonny ;)
ObrazekObrazek
Bejti
Avatar użytkownika
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Beata
Wiek: 30
Lokalizacja: Kilkenny, Irlandia
Dołączył(a): 09 lut 2012, 22:49

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez sandrula811 » 02 wrz 2012, 12:35

Bejti - wspaniałe portrety :brawo:

Ja mam Sony DSC-H10 :)W sumie to aparat brata.. ale on go nie używa :D
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Wiek: 13
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 1
Dołączył(a): 25 mar 2012, 14:29

Re: Wasze aparaty fotograficzne

Postprzez Carmella » 03 wrz 2012, 07:19

Bejti, ale jednak chyba używasz programów do obróbki zdjęć ? :)

Podoba mi się plastyka na zdjęciach małej :D
Carmella
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Lokalizacja: Podbeskidzie
Pochwały: 8
Dołączył(a): 16 cze 2011, 12:12

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post