Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 3 lip 2013, o 16:26

Witam a ja jestem zwolennikiem Noki ,mam nokie n8 12mpx aparat i naprawde robi super fotki ,fakt ze jest na symbianie bella ale ma to swoje zalety i wady a są nawet zwolennicy symbiana i żałują że to ostatni model Noki 808 bedzie kończył symbian a szkoda :-( androida lub windowsa 8 nie oceniam bo nie mam chociaz jedna Pani ma sony xperia sp na androidzie i zobaczymy jak bedzie śmigała a jedno jest pewne bateria wytrzymuje 3 doby naprawdę a ja teraz myslę o Noki 808 pure ktora ma aparacik 42mpx ale to tylko marzenia :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Yaro » 29 paź 2013, o 08:28

Ja praktycznie cały czas dzwoniłem z Noki począwszy od 1611 (cegła), 5110, później był Samsung SGH - C225, SGH- C100 następnie Nokia E50, N95 8GB póżniej znów Samsung GT - i5700 a teraz posiadam Samsunga Galaxy Note II z którego jestem mega zadowolony.
I feel the need - the need for speed
ObrazekObrazek
Yaro
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nico
Imię: Jarek
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 1 lis 2013, o 21:35

Mnie ostatnio zaszczyt spotkał i dostałam upgrade, po długich namysłach, przeglądaniu yt, czytaniu recenzji i ogólnym męczeniu znajomych, którzy znają się na rzeczy wzięłam Samsunga Galaxy S4. w sumie odkąd pojawił się na rynku, chciałam go mieć. Mimo, że do wyboru miałam jeszcze Xperię Z1 i Galaxy Note III zdecydowałam się w ostatnim momencie na S4. Z1 szału na mnie nie zrobiło, a Note III zbyt wielki. A S4 taki akuratny ;) Wszystko w nim wspaniałe :D oprócz baterii, która gaśnie po 12h nie tak bardzo ciężkiej pracy. włączony GPS i WIFI, do tego poza domem 3G. Bez uruchamiania tych wszystkich rzeczy, bateria jest na poziomie 65% od wczorajszego wieczora, czyli nie jest źle :D Aparat spełnia swoje zadanie :) Robi zdjęcia całkiem ładne :D
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 2 lis 2013, o 07:35

Znalazłem wreszcie telefon marzeń :roftl: - długo takiego szukałem: http://www.nokia.com/pl-pl/produkty/telefony/106/

Jak tylko pojawi się w sprzedaży kupię. W pracy mamy kilka takich: http://www.nokia.com/pl-pl/produkty/telefony/105/ - rewelacja. :lool: Komórka służy mi tylko do dwóch rzeczy; odbierania i wykonywania połączeń.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 2 lis 2013, o 07:58

Jak tylko do dzwonienia to rzeczywiście w sam raz :lool:

Galaxy S4 fajny :lool: Podobno już zaczęły się aktualizacje do Kit Kat'a ;)
Ja niestety nie mogłem sobie pozwolić na flagowca Samsunga i trzeba było poszukać czegoś tańszego ;) Przeczytałem i obejrzałem milion różnych testów wielu telefonów. Prawie już byłem zdecydowany na Sony Xperia SP, ale jednak wybór padł na LG Swift G:
Obrazek
Skok w porównaniu do poprzedniego sprzętu ogromny. Bardzo duża wydajność, wszystko reaguje natychmiast. Bardzo mi się podoba nakładka od LG z mnóstwem opcji i widgetów. Aparat szału nie robi, ale nie jest też tragiczny ;) Podoba mi się jakość wykonania. Telefon jest szklany, a z tyłu ma taki fajny "mieniący się" wzorek. Generalnie jestem bardzo zadowolony z mojego nowego sprzętu :lool:
Dobrze, że nie wziąłem tej Xperii. Ostatnio miałem okazję się nią pobawić. Pierwsze co się rzuca w oczy to masakryczny wręcz ekran. Kolory są jakieś takie jakby za mgłą, a kąty widzenia mam wrażenie, że nawet mniejsze niż w mojej starej Xperii Arc :negatyw: Nakładka od Sony też jest dosyć biedna i brakuje jej wielu rzeczy do których zdążyłem się już przyzwyczaić w moim LG.
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez minia » 4 lis 2013, o 11:51

U mnie podobnie jak u Tomka, telefon do odbierania i dzwonienia, no i czasami smsy. Też mam Nokie, ale z klawiaturą qwerty. Mi pasuje. :)
http://www.nokia.com/pl-pl/produkty/telefony/asha302/
minia
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje