Nasze pasje.

Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 27 sie 2011, 21:12

Jakie macie doświadczenia z telefonami które użytkowaliście/użytkujecie, jesteście z nich zadowoleni?
Przyznam się, że od lat ok. 7, w moich ręgach goszczą telefony tylko marki Sharp. Po epizodach z Alcatelami, Siemensami, Motorolami miałam dość "komercji"...
Pierwszego SHARP'a który polecił mi dobry znajomy, poczciwego GX30, zalałam podczas pamiętnej ulewy w Dąbrowie Górniczej, kiedy to dorwała nas ulewa na rowerach i zrobiliśmy sobie z tego atrakcję zlotu :D
Wymieniłam go na SHARP'a 703sh, który już niedługo będzie w moich rękach 5 lat... jest idealny niemalże w każdym calu - zaczyna przeszkadzać mi działająca 2-3 dni bateria, oraz "zamulający" internet :oops:... Pomimo angielskiego języka jest fantastyczny i intuicyjny w obsłudze, PRZEPIĘKNY WYŚWIETLACZ, wspaniale leży w ręce, jest zgrabny i ma przepiękne kolory no i ta klapka ;)... doprawdy chyba po 5 latach nie znajdę godnego jego zastępcy, chyba jestem zdana na niego do końca jego dni ;)Dałam za niego ok. 2 stówki, a telefon marzenie :-)
Obrazek
jak tak patrzę na smartphony (np. htc), to one nie wiele dłużej wytrzymują na baterii?

A Wy, jakie macie telefony? Czy telefon jest dla Was urządzeniem tylko do dzwonienia, czy preferujecie multimedialne cacka grzebiąc w nim i ulepszając go ciągle? ;-)
Zakładam temat, bo może ktoś ma jakieś fajne (i nie drogie) cacko, który wpadnie mi w oko ;-)
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 25
Dołączył(a): 27 lut 2011, 15:23

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 28 sie 2011, 16:10

Wiesz co, przez ostatnie kilka lat nie mogę trafić na dobry telefon, wszystkie mi się psują, rekordzistka to Nokia C5(?) - po pół roku. Kiedyś to były telefony, proste bez bzdurnych funkcji szczególnie nieistniejącą już firmę Ericsson miło wspominam.

Dla mnie telefon ma tylko dzwonić i ewentualnie wysyłać smsy - takich już niestety nie robią.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 27
Dołączył(a): 12 lut 2011, 17:20

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 28 sie 2011, 16:28

nie znam sie na telefonach kupuję przeważnie co mi sie spodoba gdy jestem w salonie ma być lekki mieścić mi się w rece i mieć duzy wyswietlacz bo ja ślepa jestem i paluchy mam grube więc klawiatura odpowiednia przez dwa lata miałam LG działał bez zażutu ale miał swoje minusy zawieszał się teraz używa go Łukasz i robi z nim przedziwne wygibusy aż mi go czasem zal telefonu oczywiście :Dteraz od 3 mies mam nokię C3 nie nazekam wszystko ok na razie ale do noki mam mieszane uczucia córka miała juz 2 i obie szybko się popsuły ostatnia kupiona w czerwcu czy na początku lipca w poniedziałek jedzie do serwisu padł w niej system :pala
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Wiek: 39
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 maja 2011, 17:44

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 28 sie 2011, 17:24

Corka? Ja myslalam, ze masz tylko Lukasza :oops::oops::oops:

Ja kochalam zawsze SonyEricssony, te proste np. K750i. Najgorzej wspominam Nokie - te modele, po niesmiertelnym kameleonie, czyli te produkowane w ciagu ostatnich 8 latach. Sa tak powolne, ze mi sie odechcewa uzywac. W Niemczech uzywam Samsunga Wave II, czyli smartfona. Na szczescie ten model ma rowniez normalna klawiature, bo klawiatura dotykowa w Samsungu mnie nieco irytuje. Ja chcialam telefon glownie do dzwonienia, ale tez do zdjec i radia (nie MP3). Bawilam sie sporo iPhonem kolezanki i wg mnie Samsung jest nieudana podrobka. Prawie jak czyni wielka roznice. Poza tym jednak jest sporo fajnych przydatnych aplikacji na IPhone'a, a aplikacje dla mojego Samsunga sa bzdurne, albo nie dzialaja. Ok, sciagnelam sobie za darmo slowniki (pol-ang i ang-niem) - przydaja sie. Jesli nie bedzie nic innego, a ja bde mic pieniadze to nastepnym moim telefonem bedzie wlasnie IPhone. Ale poki co Samsung byl za darmo od sieci, wiec az tak bardzo nie narzekam :DDalej wole od Nokii.
Ewa, Sabina, Max i Lulu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nebrot
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Max, Sabina, Lulu
Imię: Ewa
Wiek: 37
Lokalizacja: Berlin/Kristianstad
Pochwały: 5
Dołączył(a): 01 mar 2011, 00:09

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 28 sie 2011, 17:27

ja mam Roberta 19 lat ,Kasię 17 i Łukasza 8
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Avatar użytkownika
Owczarkarz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Wiek: 39
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 2
Dołączył(a): 08 maja 2011, 17:44

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 28 sie 2011, 18:06

Ja to nie mam szczęscia do telefonów. Tzn. mój pierwszy telefon na jaki uzbierałam dorabiajac po szkole to była motorola c200 wtedy to był wypas wytrwała ze mną dwa lata i jeszcze nie dawno mama ja znalazla po naladowaniu dalej dobrze dziala hehe ale tak to miałam przeróżne i zawsze jakies wady wychodziły a to jak nie oprogramowanie to tu mi upadnie tam pęknie ekran i tak w kółko , mój chłopak śmieje się że powinnam pracowć jako tester telefonów :(. tak jak Ewa miałam SonyEricssona k750i ale niestety mi ukradli. obecnie mam nokie x3 i o dziwo wytrzymóje drugi mesiąc upadków na ziemie i wszydtko działa wiec mam nadzieje ze tym razem trafiłam na odpowiedni telefon.
Obrazek
http://zrodowodem.pl
Ban na komputer - czas się uczyć
sKate89sc
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Wiek: 23
Lokalizacja: Sosnowiec
Dołączył(a): 26 maja 2011, 19:46

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 sie 2011, 18:13

A ja myślałam ze to tylko ja tak narzekam i wybrzydzam... Na jakość i komercję. Ale może doczekam dnia kiedy SHARP'y bedą dostępne w PL. O iPhone tez rozmyslam ale jak zobaczylam kiedys te ceny... Ewa a pisalas na iPhone SMS? Ja mam iPod'a i klawiatura ekranowa nie ma joystick'a i kiepsko się błędy poprawia pisząc posty na forum;)
Fajne tez są SPV... Ale na razie nic dobrego cenowo nie wpadło mi w oko.

Mój sharp wytzymuje każdy upadek na płytki itd. Naprawdę dobre japońskie telefony :)a mama ma gx30 i tez jej służy mimo tego angielskiego menu :)
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 25
Dołączył(a): 27 lut 2011, 15:23

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 10 wrz 2011, 20:36

po poszukiwaniach moje informatyczne oko zawiesiło się na szajsungu i780, ponoć jest lepszy od nowszego omnia pro 4. klawiatura qwerty, nawigacja automapa, dwie baterie, dwie ładowarki, słuchawka bluetooth w komplecie co mi bardzo odpowiada. Miał ktoś z tym telefonem do czynienia?
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 25
Dołączył(a): 27 lut 2011, 15:23

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 11 wrz 2011, 04:39

Podejrzanie tani jak na możliwości które oferuje. Inna sprawa, że ja szajsunga nie chcę nawet za darmo, wszystkie jakie mieliśmy popsuły się. ;-)
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 27
Dołączył(a): 12 lut 2011, 17:20

Re: Wasze telefony :)

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 11 wrz 2011, 06:08

ten telefon został wydany może i nawet wcześniej niż w 2009 roku dlatego taka cena.
ciekawe jak można soft zaktualizować do windows mobile 7, bo ten ma windows mobile 6...
Im więcej przebywam z ludźmi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Obowiązkowa BIBLIA każdego posiadacza owczarka: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 25
Dołączył(a): 27 lut 2011, 15:23

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post