Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Wątek ARTystyczny ;)

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 29 sty 2012, o 13:14

Bardzo ładny rysunek, ile godzin Ci zajął?
Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Zuza » 30 sty 2012, o 18:38

no... długo
nie liczyłam dokładnie ale powyżej 15h na pewno
Zuza
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: szczęśliwa trójka
Imię: Zuza
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 3 cze 2012, o 17:45

To ja wrzucę kilka moich.. pierdółek :) Są zrobione z modeliny ;) Nic nadzwyczajnego, ale niech będzie ;)

Obrazek
dziwaczne babeczki :D

Obrazek
rogaliki! uwielbiam je robić <3 :)

Obrazek
<------ to coś to miały być mini hity (takie ciasteczka :D )

Obrazek
donuty ;)

Obrazek
moje pierwsze rogaliki :roftl:

Pozdrawiam ;)
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 3 cze 2012, o 18:18

Super ! :-) Tylko słodkości robisz?
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 3 cze 2012, o 18:39

ewachw napisał(a):Super ! :-) Tylko słodkości robisz?

nie, nie :) ale na kolczyki to najczęściej słodkości, jakieś jedzonko ;)
ostatnio właśnie na dzień matki dałam mamie taką różyczkę z modeliny, ale fotki niestety nie wrzucę, bo mam jakąś starą, z czasów, gdy jeszcze trybu makro nie znałam, a nie będę takich brzyyydkich zdjęc tu wrzucać :roftl:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 3 cze 2012, o 20:30

w takim razie koniecznie musisz zrobić nowe zdjęcie ;-)
lubię rzeczy w stylu DIY baaardzo :)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez niya » 3 cze 2012, o 23:53

Pięknie rysujecie!!! Sandrula kolczyki też piękne :) i takie smaczne :D ja niestety nie potrafię rysować, a bardzo bym chciała :)
Ja sama robię na drutach, szydełkuję, frywolitki, haft, uczę się szyć, robię biżuterię, decoupage i kilka innych rzeczy, a na wszystko jest tak mało czasu! Uwielbiam wyroby ręczne i nie wyobrażam sobie domu bez ręcznie robionych rzeczy :) to kilka moich prac niestety na laptopie w pracy nie mam innych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i nawet będąc w pracy robię sweterek dla córki :)

Obrazek

ale i tak ubolewam nad tym, że rysować nie umiem ;)
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 4 cze 2012, o 17:36

niya - super ! :ok: i dziękuję za komplement ;)

agrafka jak ulepię coś nowego postaram się tu wrzucić, bo ostatnio mam mały zastój w lepieniu :ooops: :D

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 23 cze 2012, o 00:08

Aneta,
„Twoja Krew” ma talent i niech rysuje i maluje co chce. Podziwiaj, chwal ale nie naciskaj zbytnio. Ja nacisnęłam syna- zbyt mocno chyba - i w efekcie nie chciał potem rysować. Z córką już byłam mądrzejsza. Dostarczałam papier, kredki, farby itd. Twórczość radosna rozwijała się a teraz „maleństwo” jest na grafice i obie jesteśmy szczęśliwe.
Właśnie Moja Krew obejrzała te rysunki i z uznaniem stwierdziła : „Mała ma talent! Ja w jej wieku tak nie rysowałam!” :lool:
Jeśli Twoja Krew potrzebuje motywacji to niech zajrzy w archiwum na: indrani-art.blog.onet.pl

Zuza – to są po prostu „poranne” włosy i już! Mnie nie udało się nigdy narysować twarzy, która przypominałaby oryginał choćby w zarysie, nie mówiąc już o włosach. Jest Super! Słowo! :ok:

Małgosiu – wiem jak trudno jest narysować psa i to sierściucha – gratulacje! Zakochałam się w tym rysunku :lool:

Danuta - nic nie widzę! Co ze zdjęciami? Smaku mi narobiłaś a pooglądać nie mogę :-((

Sandra - więcej smakołyków, proszę! :brawo:
Ewa-Hunter
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 23 cze 2012, o 12:12

Ewuniu, w imieniu syna :roftl: dziękuję bardzo :dzięki:
Nie naciskam, w porę poszłam po rozum do głowy. Mam nadzieję, że skończy na grafice komputerowej - to połączenie dwóch dziedzin, które go najbardziej kręcą, więc jest szansa, że się uda. A ponieważ jest duszą wolną i niezależną :roftl: , nie bardzo go widzę w biurze od ósmej do szesnastej, przekładającego papierki (że o pracy fizycznej już nie wspomnę :mur: ).
Na szczęście znowu rysuje :yahoo: .
Od tamtych rysunków minął rok, więc pochwalę się (jego) czymś aktualniejszym:
Obrazek

Obrazek

Jeden z moich ulubionych rysunków:
Obrazek

A ten jest już robiony na ostatnim nabytku, czyli tablecie :
Obrazek.

Bloga już przeglądałam, teraz pora przyjrzeć się dokładnie. Ale masz zdolną córkę! Pięknie rysuje i maluje! Młodemu podeślę linka, jak tylko wróci do domu, mam nadzieję, że rzeczywiście go zainspiruje. :dzięki:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje