Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Wątek ARTystyczny ;)

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 30 cze 2012, o 20:51

Ulepiłam dziś dwie rzeczy.. Tak ciepło było, nic mi się nie chciało, to się wzięłam za modelinę :D

Kokardka, z której jestem nawet zadowolona ;) - najprawdopodobniej zrobię z niej naszyjnik, potem wrzucę zdjęcie, jak wygląda na szyi :)
Obrazek

I.. chciałam sobie ulepić.. głowę ONka, jako przywieszkę na łańcuszek.. ale nie bardzo jestem zadowolona :( Modelina nadaje się do lepienia słodkości, kokardek, świnek, postaci z bajek.. ale nie tak dostojnych psów :( Wrzucam tu, ale.. nie cieszę się z tej pracy. Wybaczcie krzywizny, wygładzę pracę przed włożeniem do pieca :lool: Zdjęcie zrobione zaraz po ulepieniu, bo już nie miałam nerwów :przerażenie:
Obrazek

I.. razem :)
Obrazek
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 10 lip 2012, o 17:07

Moje bazgroły :ooops:
Obrazek
By xxxkaluniaxxx at 2012-07-10
miał być seter angielski ale trochę mi nie wyszło :-( dawno nie rysowałam no i dobrych ołówków nie mam :-(
Obrazek
By xxxkaluniaxxx at 2012-07-10
nie dokończony koń :-) jak znajdę chwilkę to go dokończę :-)
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 10 lip 2012, o 17:19

koń jest BOSKI :zakochany:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 10 lip 2012, o 19:43

Mi się ten koń tez podoba ;).
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Zuza » 10 lip 2012, o 21:49

kalunia nie obraź się ale ten koń jest bardzo nieanatomiczny, poza tym nie oddałaś jego kształtów, nie ma cieni ani mięśni - wyszedł płasko na papierze.
Psiak to samo niestety, koń chociaż ma jakiś kolor, a rysunek psiaka jak dla mnie to na razie lineart z sierścią po bokach.

P.s. Nie rysuj na kartce w kratkę
Zuza
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: szczęśliwa trójka
Imię: Zuza

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 10 lip 2012, o 22:31

Brawurka napisał(a):Obrazek

Ponyyyyyyyy :zakochany:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 12 lip 2012, o 16:24

Zuza napisał(a):kalunia nie obraź się ale ten koń jest bardzo nieanatomiczny, poza tym nie oddałaś jego kształtów, nie ma cieni ani mięśni - wyszedł płasko na papierze.
Psiak to samo niestety, koń chociaż ma jakiś kolor, a rysunek psiaka jak dla mnie to na razie lineart z sierścią po bokach.

P.s. Nie rysuj na kartce w kratkę

a za co niby mam się obrazić? masz 100% racje :-)
dawno zwierzaków nie rysowałam nie miałam czasu, jak już coś rysowałam to rośliny, elementy małej AK albo plany ogrodów do szkoły :-P
xxxkaluniaxxx
Moderator
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Bella » 26 sie 2012, o 20:12

O jak fajnie, że jest tu taki wątek :yahoo:
Bardzo lubię rysunek choć jestem tylko samoukiem i to moje hobby w wolnym czasie :-)

Pochwalę się troszkę moimi wypocinami :lool: Można się śmiać :lool: krytyka i doradzanie mile widziane :-)

Co do psich portrecików to już wstawiałam w galerii Ptyśka:

Yogi :-)
Obrazek

Lunka i Vikka :-)
Obrazek

Oscar :-)
Obrazek

I malutki Ptyś :-)
Obrazek

A to jeszcze kilka takich tam moich bazgrołów :-)

Ten jest na podstawie obrazu Luis-a Royo
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bawię się głównie węglem, pastelami, grafitem. Czasami usiłuję zrobić coś na kompie czyli taka ala grafika :lool:
Gdyby Ktoś bardzo się nudził to tu jest część moich prac :
http://luna1.digart.pl/digarty/
Bella
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 26 sie 2012, o 20:21

Iza to są wszystkie rysunki rysowane ręcznie, bez użycia komputera itd? :-O Kopara mi opadła............ ja nawet kwiatka nie potrafię narysować, conajwyżej rower w pracy na kartonie od pizzy :roftl:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Bella » 26 sie 2012, o 20:24

Te co tu wstawiłam to akurat ta, robione węglem i pastelami. Ten kolorowy z dodatkiem kredek. Czasami pomagam sobie jeszcze cienkopisem (np. oczy) lub markerem (żeby tło było ciemniejsze a potem pokrywam dopiero węglem) :-)

Aga i N napisał(a): ja nawet kwiatka nie potrafię narysować, conajwyżej rower w pracy na kartonie od pizzy :roftl:

:lool:
No to jednak cos potrafisz :-P
Bella
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje