Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Wątek ogrodniczy :D

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 10 maja 2011, o 20:13

w Poznaniu może?
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Doreen » 10 maja 2011, o 21:11

Widzę, że o pomidorkach rozmawiacie :) Ja kupuję nasionka pomidorków koktajlowych i praktycznie cały rok mamy w domu pyszne świeżutkie pomidorki. W zeszłym roku zasiałam koralika i vilmę i obydwa bardzo nam smakowały, ale zdecydowanie bardziej polecam vilmę :) Gdzieś mam zdjęcia jak znajdę to wrzucę. Naprawdę multum pomidorków rodzą takie krzaczki. Polecam, a do tego satysfakcja gwarantowana.

Poza tym ja mam totalnego hopla na punkcie kwiatów, a moją największą miłością są orchidee :) Kocham storczyki i mam ich w domu coraz więcej. Nie mogę się czasem pohamować by nie kupić nowego egzemplarza :D

Pozdrawiam.
Doreen
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 11 maja 2011, o 19:15

Doreen napisał(a):Poza tym ja mam totalnego hopla na punkcie kwiatów, a moją największą miłością są orchidee :) Kocham storczyki i mam ich w domu coraz więcej. Nie mogę się czasem pohamować by nie kupić nowego egzemplarza :D

ja mam jednego jak narazie :lool:
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Doreen » 12 maja 2011, o 12:59

xxxkaluniaxxx napisał(a):
Doreen napisał(a):Poza tym ja mam totalnego hopla na punkcie kwiatów, a moją największą miłością są orchidee :) Kocham storczyki i mam ich w domu coraz więcej. Nie mogę się czasem pohamować by nie kupić nowego egzemplarza :D

ja mam jednego jak narazie :lool:

To wszystko przed Tobą :D u mnie też się zaczęło od jednego :) i teraz przestać nie mogę.. hehe :)
Doreen
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 maja 2011, o 19:57

a to sem mojem pomidorki wychodowane z pestek... na drugi rok wypadałoby je posadzić już w lutym :pala
Obrazek
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 12 maja 2011, o 20:51

ja dziś zmierzyłam długość parapetu jutro do marketu po doniczki idę i ziemię chyba też tam kupię a w sobotę po pomidorki
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 12 maja 2011, o 21:31

Aga, ale masz krzaczory!!! :lol:

Eluś, o tej porze to już sadzonki polecam, bo pomidory w grudniu będziesz miała 8--)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 12 maja 2011, o 21:37

tak tak idę sadzonki kupić mama w zeszłym roku sprzedała działkę i mnie to strasznie boli bo ja zawsze przetwory na zimę robię sama ale teraz jak przyjdzie mi kupić to chyba z torbami pójdę:(ani wiśnióweczki ani truskawek a już o porzeczkach ,czereśniach i wiśniach na kompot to mogę zapomnieć
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 maja 2011, o 06:22

ja chyba też będę miała pomidorki w grudniu :lol:
ale kupiłam wczoraj 6 krzaczorów pomidorów malinowych po 1,50 zobaczymy co z tego będzie :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 13 maja 2011, o 07:39

Aga i N napisał(a):a to sem mojem pomidorki wychodowane z pestek... na drugi rok wypadałoby je posadzić już w lutym :pala
Obrazek

piękne....u mnie niestety wszystko obraca się ..w suchy badyl....poza tym wszelkie roślinki doniczkowe są wspaniałą zabawką dla kocurów... :ireful
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje