Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Nasze pasje.

Re: Wątek ogrodniczy :D

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 13 maja 2011, o 20:46

A mnie ostatnie dwa dni nie było ani widać, ani słychać, bo szalałam na balkonie z takim efektem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

moje truskasie pnące - sadziłam gołe korzonki tydzień temu, więc się przyjęły yes . Mam nadzieję, że owoców też się doczekam :scratch
Obrazek

No i przyczyna powstania tego wątku, czyli pomidorki.
Tutaj koktajlowe
Obrazek

a tutaj "bycze serca"
Obrazek

A na koniec mój mini-mini-ogródek ziołowy :yahoo
Obrazek

Nie wiem, czy jest się czym chwalić, ale baaardzo jestem z tego wszystkiego dumna :ooops:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 13 maja 2011, o 21:19

Rany, no pewnie, ze mozesz byc dumna :shock: :ok Gdyby tak bylo u mnie to duma wysadzilaby mnie chyba w kosmos :lol: Piekne sa te Twoje roslinki.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 maja 2011, o 21:28

ładnie urosły Ci te truskawki w tydzień :)
ja dzisiaj zakupiłam 15 sadzonek truskawek niektóre z kwiatkami i już w ziemi siedzą, już mi ślinka cieknie na nie :) tak sobie dzisiaj się śmialiśmy, kto będzie szybszy do truskawek od bramki, my czy pies :-P będziemy się bić :-P
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez puma » 13 maja 2011, o 21:30

Rany !! Toz to istny ogrod botaniczny :lool: Nie chcialabys przejac moich dwoch lichych niezapominajek na odchowanie ? :lool:
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 13 maja 2011, o 21:49

my mieliśmy kiedyś taki ogród botaniczny w domu... dlatego mnie te kwiatostany nie dziwują :-) moja mama też uwielbia wszystko co zielone i rośnie w ziemi ;-) ale ostatnio brak czasu i kilka fajnych okazów nieco zdechło. Kiedyś miała przepiękne fiołki a ostatnio coś nie kwitną... że nie wspomnę o gołych łodygach w moim pokoju :-P :-P :-P dlatego ja preferuję kaktusy tylko cholera... te też mi coś ździczały :-P
aj tam nie ma to jak sezonowe pomidorki, obowiązek tylko na chwilę ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 13 maja 2011, o 21:50

Dziewczyny, dziękuję! :dzieki

Magda, dawaj niezapominajki, zamorduję je w Twoim imieniu, a Ty będziesz miała czyste ręce. :lol:

Aga, truskawki są pnące, więc muszą rosnąć jak szalone, bo do dwóch metrów mają dorosnąć, a pierwsze owoce mają mieć po miesiącu od posadzenia. I jak o nich myślę, to też mam ślinotok :lool: . Ciekawe, czy poziomki mi zaowocują? :scratch

Ewa, prawdziwe powody do dumy, to będę miała za jakiś miesiąc, jeżeli uda mi się sprawić, że to wszystko się rozrośnie ... :roll:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 14 maja 2011, o 06:14

doniczkę zakupiłam ziemię dziś na kiermaszu kupię kurcze Aneta te twoje pomidorki już owocują czy aby na pewno nie będę miała w grudniu swoich :lool:
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 14 maja 2011, o 06:30

Brawurko moja droga dumna to być powinnas z tego co na tym balkonie stworzyłas spox ale czy ten balkon taki ciężar wytrzyma :lol:
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 14 maja 2011, o 21:45

na kiermaszu ogrodniczym nie nyło ziemi :evil: swoja drogą jaką mam kupić uniwersalną? ??
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 18 maja 2011, o 17:20

wsadziłam dziś krzaczki pomidorków
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje