Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Wbijak.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 cze 2011, o 09:20

Cześć. Czy wiecie gdzie można kupić wbijaki do ziemi do których można przypiąć linkę i w ten sposób unieruchomić psa?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Re: Wbijak.

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 3 cze 2011, o 09:22

Mój mąż kupował w zwykłym sklepie z narzędziami itd...
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez lemurka » 3 cze 2011, o 09:52

lemurka
Świeżak
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 3 cze 2011, o 11:59

lemurka napisał(a):O coś takiego chodzi? http://swiatkarm.pl/p,trixie_wkret_do_p ... 472,7.html

miałam taki, i powiem tyle: średni jeśli chodzi o wytrzymałość...
potrafiła się z nim rozprawić moja sznaucerka średniaczka, kiedy była przyczepiona przy namiocie.

ja bym polecała tradycyjny wbijak dla krów... ;-) poważnie
ewentualnie tradycyjny zaprzęgowy stake-out, tyle, że mniejszy, ja się do takiego przymierzam (klik)
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 cze 2011, o 13:03

lemurka napisał(a):O coś takiego chodzi? http://swiatkarm.pl/p,trixie_wkret_do_p ... 472,7.html

Tak. Szukałem pod frazą wbijak, nic dziwnego że nie mogłem znaleźć. Dzięki.

Agrafka, mimo wszystko wypróbuję, zamawiam dzisiaj w tym sklepie jedzonko dla zwierzaków to i przy okazji to kupię.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 3 cze 2011, o 15:00

My też mamy taki dla krowy,bo jest najwytrzymalszy:)
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 3 cze 2011, o 16:50

Tomek napisał(a):

to i przy okazji to kupię.

My tez kupowalismy w sklepie z artykulami dla zwierzat (w Szwecji). Nie byl to trixie, ale jakis tanszy model, zreszta akurat tam bylo pewnie z 6 roznych firm. U nas sprawdzil sie bardzo dobrze. Wszystko zalezy od tego jak gleboko sie wkrci i od rodzaju gleby. Ale u nas nawet w glebie piaszczystej bardzo ladnie sie trzymal.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 3 cze 2011, o 18:15

Karolina88 napisał(a):My też mamy taki dla krowy,bo jest najwytrzymalszy:)

Gdzie to można zdobyć?

Wypróbuję ten Trixie w przyszłym tygodniu i dam znać jak u mnie się sprawuje. Jak V. tego nie wyrwie/pognie, to żaden inny ON też nie. ;-) :-P
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 3 cze 2011, o 18:30

Tomek napisał(a):
Karolina88 napisał(a):My też mamy taki dla krowy,bo jest najwytrzymalszy:)

Gdzie to można zdobyć?

w sklepach ze sprzętem dla rolników
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 3 cze 2011, o 19:12

Tomek napisał(a):Wypróbuję ten Trixie w przyszłym tygodniu i dam znać jak u mnie się sprawuje. Jak V. tego nie wyrwie/pognie, to żaden inny ON też nie. ;-) :-P

No nie wiem, bo moja w akcie desperacji, jak nie mogła wyrwać wkrętu to linkę przegryzał, więc jakoś dała sobie rade :lol:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje