Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 11 mar 2012, 13:11

Częstochowa
Przychodnia weterynaryjnaArkalek.wet Paweł Moderski
Irzykowskiego 10
( stwierdzenie dysplazji u zdrowego psa)

Przychodnia "Animal" na POW 33
Obie przychodnie ze sobą współpracują

"Zwierzyniec" ZHU Maria Glińska
42-200 Częstochowa
ul. Ogrodowa 10 i Wały Dwernickiego 177
( osobiście tam nie byłam ale przeglądając fora to o tej przychodni, a w szczególności o dr.Glińskiej znalazłam MNÓSTWO bardzo złych opinii)
Kasia-Bari
Losowy avatar

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 11 mar 2012, 13:56

Bielsko-Biała
Beskidzka Klinika Weterynaryjna
ul. Szarotki 16
http://www.weterynarz.bielsko.pl

Kompletny brak zainteresowania pacjentem, beznadziejne nastawienie, zero wiedzy fachowej. Dotyczy to całego personelu za wyjątkiem właściciela, ale on w Polsce rzadko bywa.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 39
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 11 mar 2012, 19:14

Bydgoszcz - fordon - Kujawsko-Pomorskie
ODRADZAM
"KORA" ul. Twardzickiego 33

Pan młodszy weterynarz chciał koniecznie i natychmiast leczyć enostoze mojego psa zastrzykami. Przyszlam tam bez psa na szczęście, tylko na zwiady bo kulenie psa wypatrzyli Hodowcy na szkoleniu i byli 100% pewni że to enostoza a pan stwierdził "ON KONIECZNIE MUSI DOSTAĆ ZASTRZYKI!!!" takim tonem jakby mój pies który był w tym czasie bezpieczny w domu umieral!
I tu miał pecha bo Hodowcy uświadomili mnie że leczy się to prosto-tabletkami przeciwzapalno-przeciwbolowymi i ograniczyć ruch.... Co od razu sam zaproponował mój obecny wspaniały Wet :)
Pierwsze wizyty z psem na kwarantannie może były ok bo obsługiwała mnie pani Ewa Pekowska ale tak nawyginala szczulusia "doszukując się objawów dysplazji" że biedak zapiszczal i poinformowała mnie że do wieku 3 mies wykonuje się jakiś tam zabieg... Masakra :(zrobiłam RTG stawów na Belzy w wieku 8 mies. i bioderka idealne :)

Także odradzam, mam wrażenie że wszystko chcą leczyć na sile i najdrożej nawet wtedy kiedy tylko coś przypuszczają :(:(:(
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Wiek: 32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 41
Dołączył(a): 27 lut 2011, 16:23

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 11 mar 2012, 19:43

Aga i N napisał(a): pani Ewa Pekowska ale tak nawyginala szczulusia "doszukując się objawów dysplazji" że biedak zapiszczal i poinformowała mnie że do wieku 3 mies wykonuje się jakiś tam zabieg... Masakra :(


zabieg wykonuje się do 20 tyg i polega na dziurawieniu chrząstek w stawach tak by się dobrze ustawiły w panewce i DZIĘKI TEMU PSY MAJĄ LEPSZE KONTOWANIA I LEPIEJ SIĘ POKAZUJĄ :mur:a jak tego nie zrobiłam to mi powiedziała 'Będzie dysplazja jak nic, a ty będziesz płakać...' bo mnie też pewna wetka namawiała na ten zabieg
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Avatar użytkownika
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Wiek: 22
Lokalizacja: Mysłowice
Pochwały: 11
Dołączył(a): 14 lis 2011, 11:20

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 29 mar 2012, 17:51

Klinika na Mieszka I,
a szczególnie doktor Bykowska.

Zero zainteresowania pacjentem, robienie wszystkiego na siłę, naciąganie, chamstwo, ceny kosmiczne. A te wiecznie obrażone recepcjonistki...
Angua wcześniej lubiła wizyty u lekarza, po hospitalizacji w tej klinice na widok kitla siusia pod siebie.
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Wiek: 29
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 12
Dołączył(a): 18 wrz 2011, 17:05

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 12 kwi 2012, 19:37

Odradzam weterynarza na ul. Grunawldzkiej w Poznaniu. Raz mieliśmy wątpliwą przyjemność tam gościć i powiem wam... Koszmar. Wiekowy pan powitał nas z odburknięciem. Potem było już tylko gorzej. Ciągle nas pouczał, zero podejścia do Małego, który był przerażony. Pomimo moich ostrzeżeń, że może ugryźć, przemądrzałym tonem kazał mi ściągnąć kaganiec. No i dostał za swoje, Sparrow lekko go dziabnął. I wtedy się zaczęło. Przeżywał, jakby już ręki nie miał (ranka była minimalna). Wyciągnął 7 dych i kazał wrócić następnego dnia. Nic nam nie chciał powiedzieć (co mu podaje, jaka jest diagnoza - nie wpisał nawet do książeczki wszystkich leków). Byliśmy u niego tylko dlatego, że była to niedziela i nasz weterynarz nie przyjmował, a mały nie jadł od 3 dni, wymiotował i miał biegunkę z krwią. W poniedziałek byliśmy już u naszych weterynarzy, tj. na ul. Bułgarskiej, klinika Juszczak&Gorzelańczyk. Tam psiuta dostała zastrzyk, miała pobraną krew i wieczorem było o niebo lepiej. Polecam zwłaszcza dr Juszczaka, genialne podejście nawet dla takiego świrusa jak Sparrow.
Obrazek
Aśś
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Wiek: 25
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2012, 10:02

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 13 kwi 2012, 11:03

Przychodnia weterynaryjna
Głowackiego 2
Świdnica

Raz tam trafiłam. Elza miala jakies uczulenie. Pan kazał jej to smarować płynem na noc który mi sprzedał. Jak przeczytalam ulotkę, że to szampon poszłam do innego lekarza i powiedział że absolutnie należy to spłukiwac, a nie zostawiać bo dojdzie tylko do większego podrażnienia.
Obrazek
ELZA
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5
Dołączył(a): 12 kwi 2011, 15:26

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez marta123456 » 31 sie 2012, 15:42

Odradzam :
ul.Młyńska 26
44-200 Rybnik
Chciałam wysterylizować Timbe.Pierwszy raz trafiliśmy własnie tam.Pan Jacek Żak nic sie nie pytal o stan zdrowia itp. , a na dodatek kazał zabrać sunie od razu po zabiegu - czego się nie robi bo wet powiniem pierw psa obudzić z narkozy.Oczywiście zrezygnowaliśmy z niego.

I poszłam do innego weterynarza , którego oczywiście POLECAM.Zabieg został wykonany idealnie.Wspaniałe podejście do zwierząt , wiedzą co robią.Super ludzie,A w szczególności polecam panią Magdalenę Balcarek.
Adres kliniki:
ul. Krzyżowa 67
44-200 Rybnik
czynne:
pon-pt: 8:00-19:00
sob: 10:00-12:00
tel. 032 42 37 052
marta123456
Losowy avatar

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez tora02 » 14 sie 2013, 12:33

lopi55 napisał(a):A w Krakowie kogo nie polecacie? Wolałbym wiedzieć na przyszłość:)

Ja mogę POLECIĆ ,Sylwia Bilska klinika na Prądniku Białym ul, Szafirowa 8, ze swoim sierściuchem chodziłam przez ostatnie 7lat jego życia, nawet przyjeżdża do domu jeżeli jest taka konieczność.
tora02
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Wako
Imię: Teresa
Lokalizacja: Kraków
Dołączył(a): 12 sie 2013, 15:50

Re: Weterynarze których lepiej omijać szerokim łukiem.

Nieprzeczytany postprzez gosiaczek1313 » 09 wrz 2013, 22:24

lopi55 napisał(a):A w Krakowie kogo nie polecacie? Wolałbym wiedzieć na przyszłość:)

Niestety coraz gorszą opinię ma sławna przychodnia Krakvetu :(Już kilku znajomych pożałowało, ze się tam wybrało, w szczególności podobno lepiej nie wybierać się tam na dyżury nocne czy świąteczne... Negatywna opinia o Krakvecie jako całej placówce NIE DOTYCZY dra Orła!
gosiaczek1313
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Łapa
Imię: Gosia
Lokalizacja: Kraków
Dołączył(a): 09 wrz 2013, 15:21

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post