Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Wi-ta-my!

Nieprzeczytany postprzez Dybrissa » 2 wrz 2012, o 19:00

Witam. Nazywam się Kamila :lool: Tak jak i moja suńka jestem naprawdę żywiołową osobą.
Interesuję się kynologią oraz fotografią. W domu niańczę 15-sto miesięczną Librę przywiezioną z krakowskiej hodowli oraz 5-cio letniego królika Puszka. Niestety Libera ma dysplazję, jednak gdyby nie zdjęcie RTG nikt by się nigdy tego nie domyślił m.in. przez jej energiczny temperament :-) Właśnie ze względu na dysplazję zostajemy przy sztuczkowaniu, chociaż jeżeli chodzi o frisbee to sobie rzucamy i trochę overujemy :) Teraz nadszedł czas na pokazanie pysiuchny Libry:
Obrazek
Dybrissa
Losowy avatar

Re: Wi-ta-my!

Nieprzeczytany postprzez Letty » 2 wrz 2012, o 19:29

A to czemu tak jest, że niby kogoś innego, a Ty się nią zajmujesz ? Nie masz miejsca u siebie czy coś takiego ? :D Witamy piękną sunię. :D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 2 wrz 2012, o 21:16

Śliczna sunia ! Witamy :welcome:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 2 wrz 2012, o 21:24

hahah Yo ziom :D witajcie :P
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 3 wrz 2012, o 15:26

Hej :)
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Dybrissa » 3 wrz 2012, o 17:22

Letty napisał(a):A to czemu tak jest, że niby kogoś innego, a Ty się nią zajmujesz ? Nie masz miejsca u siebie czy coś takiego ? :D Witamy piękną sunię. :D

Nie zrozumiałam od ' A ' do 'takiego? ' :-P Przepraszam za siebie, ale czasami słabo kapuje...
Dybrissa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 3 wrz 2012, o 18:35

Dybrissa napisał(a):
Letty napisał(a):A to czemu tak jest, że niby kogoś innego, a Ty się nią zajmujesz ? Nie masz miejsca u siebie czy coś takiego ? :D Witamy piękną sunię. :D

Nie zrozumiałam od ' A ' do 'takiego? ' :-P Przepraszam za siebie, ale czasami słabo kapuje...

Haha to ja przepraszam, bo miałam otwarte dwie karty i tu napisałam właśnie to co powinnam napisać tam haha xD Żal ze mnie :-P A tu miało być, że niezły ziomek! :lool:
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Dybrissa » 4 wrz 2012, o 18:48

Ahahahaha, nic się nie stało, tylko wprowadziłaś mnie w niezły zamęt, przeleciałam wzrokiem chyba z 10 razy swój post :roftl:
Dybrissa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 4 wrz 2012, o 21:03

Ja jak przeczytałam Twoją odpowiedź to też tak patrze i myślę co mi w ogóle odbiło i co ja pisałam haha :D
ObrazekObrazek

Letty
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 8 wrz 2012, o 23:14

Witamy ! Świetne to zdjęcie Libry w okularach ;)
Wilania
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje