Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: wiecej czy mniej a czesciej?

Nieprzeczytany postprzez Mili » 24 maja 2012, o 14:11

tak, odrobaczałam ją na początku maja :)
Mili
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez matinee » 24 maja 2012, o 19:05

Dorosły pies może dostawać jedzenie raz dziennie, tak karmiłam mojego PON-a, ale owczarki niemieckie mają skłonność do skrętu jelit i z tego względu zdecydowanie lepiej karmić je dwa razy dziennie mniejszymi porcjami, bez względu na rodzaj karmy, mokra czy sucha. Ja swojej Uśce nie odważyłabym się zostawić całodziennej porcji w misce, bo natychmiast calutką by zeżarła, zresztą tygodniową porcję też, chyba żeby wcześniej pękła :roftl: . W dotychczasowym czteroletnim życiu nie zdarzyło jej się zostawić bodaj okruszka w misce, mycie michy jest mi czynnością nieznaną :-) I dobrze jest karmić w miarę o stałych porach, pies wtedy przywyka do tych pór karmienia (bestie ewidentnie znają się na zegarku :lool: ) i nie ma tendencji do żebrania pomiędzy, oczywiście o ile się go nie częstuje przy stole...
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 25 maja 2012, o 10:26

Zdecydowanie nie należy zostawiać w misce jedzenia.

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 24

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje