Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Wilczaste: Luna (DON) & Vikka (mix ON i husky)

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 9 lis 2012, o 16:11

No właśnie myślę nad zaciskami... ale z łańcuszkiem.. dla Owczarów, a Ciapowi normalny... no i napaliłam się na tą eko-skórę..
I teraz to się zastanawiam co zrobić, bo skoro popęka to kicha.. a ja chcę znowu obrożę, w której pies ciągle będzie chodzić.. Skórzane co teraz mam to wytrzymują dość długo, ale już się zużyły... :ooops:
A są normalne i mega sierść wycierają.. myślę, że zaciski są luźniejsze..

I nadal jest w kropce..
zatrzaskom tez nie ufam.. :nea:

A na temat szarpania się po obrożach to nawet mi nie mów... jak Sonia była szczylkiem to Ciap kilka razy miał ściągnięta obroże.. teraz G. tylko raz mu ściągnął.. :mur:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 9 lis 2012, o 18:05

kalyna napisał(a):No właśnie myślę nad zaciskami... ale z łańcuszkiem.. dla Owczarów, a Ciapowi normalny... no i napaliłam się na tą eko-skórę..
I teraz to się zastanawiam co zrobić, bo skoro popęka to kicha.. a ja chcę znowu obrożę, w której pies ciągle będzie chodzić.. Skórzane co teraz mam to wytrzymują dość długo, ale już się zużyły... :ooops:
A są normalne i mega sierść wycierają.. myślę, że zaciski są luźniejsze..

I nadal jest w kropce..
zatrzaskom tez nie ufam.. :nea:

A na temat szarpania się po obrożach to nawet mi nie mów... jak Sonia była szczylkiem to Ciap kilka razy miał ściągnięta obroże.. teraz G. tylko raz mu ściągnął.. :mur:

To może zamów te z łańcuszkiem,ale tylko parciane,bez żadnego podszycia, nie z eko -skórką? Hmm...na zimę to nawet polar byłby dobry :-) Są różne kolory chyna np.seria neonki...tam jest miętowa,chabrowa itp..
„Jesteś architektem rzeczywistości, którą postrzegasz''
L- 17.02.12r.& V-22.01.12r.
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: L&V
Imię: Aga
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 9 lis 2012, o 18:15

Nesa napisał(a):To może zamów te z łańcuszkiem,ale tylko parciane,bez żadnego podszycia, nie z eko -skórką? Hmm...na zimę to nawet polar byłby dobry :-) Są różne kolory chyna np.seria neonki...tam jest miętowa,chabrowa itp..

bo skonam :przerażenie: :przerażenie: :przerażenie: :przerażenie:

ruszył bazarek, na dodatek DS zrobiło promocję dla dogo... :mur: :mur:
i tak długo się trzymałam :roftl: :roftl: :roftl:

w sumie nie wiem czy z łańcuszkiem są dobre na zimę... no i nadal myślę.. :-(( :-((
jak kiedyś zwariuję :świrus: :świrus:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 9 lis 2012, o 19:50

kalyna napisał(a):
Nesa napisał(a):To może zamów te z łańcuszkiem,ale tylko parciane,bez żadnego podszycia, nie z eko -skórką? Hmm...na zimę to nawet polar byłby dobry :-) Są różne kolory chyna np.seria neonki...tam jest miętowa,chabrowa itp..

bo skonam :przerażenie: :przerażenie: :przerażenie: :przerażenie:

ruszył bazarek, na dodatek DS zrobiło promocję dla dogo... :mur: :mur:
i tak długo się trzymałam :roftl: :roftl: :roftl:

w sumie nie wiem czy z łańcuszkiem są dobre na zimę... no i nadal myślę.. :-(( :-((
jak kiedyś zwariuję :świrus: :świrus:

Na zimę nie dobre z łańcuszkiem....już Cię uwolniłam z jednego wyboru :lool: :roftl:
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 11 lis 2012, o 11:33

Lunisława:
Obrazek

ukochany aporcik...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

maltretowanie jeża
Obrazek

Obrazek

pańciu głaszcz mnie..
Obrazek

Obrazek

a ta ciągle truchta...
Obrazek
:-)
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Bella » 11 lis 2012, o 21:36

My mamy takiego czarnego jeżyka tylko, że nasz nie ma już nosa :-( :lool:

Vikka żywe srebro :lool:
Bella
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 11 lis 2012, o 21:38

Dwie ślicznotki :lool:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 13 lis 2012, o 13:06

martakaminska napisał(a):Dwie nówki z dobrą reklamą ;-) Ale im mniejsza liczba przy literce "d", typ aparat jest lepszy ;-)

Ja mam Nikona d3000 i stanowczo NIE polecam
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Nesa » 13 lis 2012, o 16:06

Tanorja napisał(a):
martakaminska napisał(a):Dwie nówki z dobrą reklamą ;-) Ale im mniejsza liczba przy literce "d", typ aparat jest lepszy ;-)

Możesz napisać dlaczego?
Nesa
Losowy avatar
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 13 lis 2012, o 16:37

Nesa napisał(a):
Tanorja napisał(a):

Możesz napisać dlaczego?

Tak, mogę :-) . Ciągle się zacina, zdjęcia nie są najlepszej jakości. Wiem, niby mogłaby być to wina obiektywu ,ale próbowałam już różnych i te, które na przyklad z d80 robiły zdjęcia idealne, zmoim pozostawialy wiele do życzenia. Ogólnie aparat był już dwa razy w naprawie, kiedyś masowo "pożerał" karty pamięci wyłamując im ten suwak do blokowania. Spore szumy, średnie zdjęcia w ruchu. Aktualnie po każdym zrobionym zdjęciu sam się wyłącza.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje