Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witam psiarzy :D

Nieprzeczytany postprzez Siva » 27 mar 2012, o 20:08

Witam Was serdecznie !

...psiarą jestem już od lat. Najpierw była Majka ; urodzona w taczce w masarni (rodzice brali tam towar do sklepu),nikt jej nie chciał;nawet matka. Karmiliśmy ją prze smoczek...została z nami na cudownych szesnaście lat (!) Była cudownym kundelkiem, nieprzeciętnie mądrym (ja wiem że każdy tak pisze o swoim ulubieńcu :roftl: ). Po odejściu Majki przybłąkała się do nas Punia...deszcz jesienny lał ; przybyła z sześcioma dzieciakami w brzuchu...zamieszkała trzy lata . Najtrudniejsza misja to złapać do jednego kosza pięć szczeniaków szalejących po ogrodzie (jeden nie przeżył porodu).
Po kilku latach przerwy zapadła decyzja ; do domu przyszła maluśka Nala. Niestety los mocno ją i nas doświadczył...parwowiroza zabrała ją nam gdy miała zaledwie rok ; wielkie jej cierpienie a nasza rozpacz bezdenna :(
Miesiąc czasu szukaliśmy "nowej" Nali...i tak trafiła do nas "Kora vel Korka" Podrzutek sąsiadów ... szalona,wesoła i strasznie kochana psina. Moje psie dziecko! Jest już z nami ok.4 lat...oczko w głowie mojej mamy i oczywiście moje :-)

A teraz coś o tematyce Waszego zacnego forum :) Mój brat miał Szarusia (miesiąc temu uśpił psiaka;choroba zeżarła mu oczko i coś jeszcze głębiej :( Szaruś...wdzięczne psisko,taki przerośnięty owczarek niemiecki - podejrzewam że troszkę pomieszany . Co on wyprawiał....można by książkę napisać :roftl:

ps. chętnie dodałabym fotki ... ale jeszcze nie umiem :mur:
Ostatnio edytowano 29 mar 2012, o 19:19 przez Siva, łącznie edytowano 1 raz
Siva
Losowy avatar

Re: Wtam psiarzy :D

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 28 mar 2012, o 06:25

To jest wzorowy powitalny post. :) Witaj na forum.

Kliknij tutaj: jak-wkleic-zdiecie-w-poscie-t246.html
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 28 mar 2012, o 08:21

Witaj serdecznie :-)

I ja też jako nowa na tym forum mogę powiedzieć, że czuje się tu jak wśród swoich - to prawda co jest napisane w powitaniu po zalogowaniu się :-)
i dobrze ze jeszcze tacy ludzie są na tym świecie

Tomku-dzięki za tą informację na temat wklejania zdjęć do postu - mi też to jeszcze nastręcza trudności.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 28 mar 2012, o 09:15

Witaj Siva, post powitalny rzeczywiście powalający - w tym pozytywnym znaczeniu! :-)
Wstawiaj fotki jak najszybciej! ;-)
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 28 mar 2012, o 09:35

Witamy serdecznie kolejną pozytywnie zakręconą osobę! Oby takich jak najwięcej :yahoo:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez dariex » 28 mar 2012, o 12:07

:welcome:
dariex
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Siva » 28 mar 2012, o 16:37

Ło matko...aż mnie troszkę zatkało :)

Dziękuję wszystkim za tak miłe przyjęcie !

Obiecuję...dziś wieczorkiem wstawię całą swoją ferajnę...oprócz Puni ; niestety nie mam jej fotki .

-- 28 mar 2012, o 20:21 --

A więc tak : w moim avatarze jest moja kochana Majeczka :)

Tu podaję link do fotek małej Nali,Szarusia no i oczywiście mojej kochanej Korusi ! http://www.garnek.pl/marr78

ps. gdy szukałam fotki mojej Maji i Nali (dorosłej) to dopiero zreflektowałam się po dacie zdjęć że moja Koruś jest z nami już prawie 6 lat!!!
Nali dorosłej nie mogę zapodać...o ironio za mała fotka :(
Siva
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 29 mar 2012, o 07:54

Każda psinka przeurocza, no i widać po minkach że się czują kochane :ok:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 29 mar 2012, o 18:37

Witaj na forum :-)
Śliczne są te psiaki na fotkach :ok:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje