Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witam serdecznie

Nieprzeczytany postprzez Missi » 16 sty 2012, o 08:31

Jestem właścicielką owczarka niemieckiego długowłosego.Moja sunia ma 8 lat,niestety ma dysplazję stawu.Bardzo staram się jej pomóc.Karma weterynaryjna,Arthroflex,ostatnio przez sześć miesięcy dostawała Thocoxil.Pies był w lepszej kondycji, ale martwię się ,co będzie dalej.Chciałabym zmienić karmę ale nie wiem na jaką.Obecnie kupuję Royal mobility specjal large.Mam prośbę,napewno są lepsze karmy,bo Royal jest coraz gorszy.Pozdrawiam.
Missi
Losowy avatar

Re: Witam serdecznie

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 sty 2012, o 11:35

Jeszcze kilku producentów ma linię weterynaryjną. Hill's, Eukanuba, Trovet, Purina. Niestety nie jestem w stanie podać nazwy konkretnej karmy dla psa z dysplazją. Karmy weterynaryjne to zwykłe (w dodatku marne) przemysłówki z dodatkami leków, nie grzeszą jakością. Mój pies jadł karmę dla trzustkowców firmy Hill's, Eukanuba i Purina i z żadnej nie byliśmy zadowoleni - uczulały go.

Aha, witaj na forum. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Basia W » 16 sty 2012, o 15:29

Witamy i radzimy, żeby do każdej karmy, jednak dodawać coś na stawy, np. Dolfos Arthro Ha, Arthrofos Forte, sunia na pewno lepiej na tym wyjdzie :-)
Basia i Schila z Atarova Dvora
Obrazek
Obrazek
Basia W
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Schila
Imię: Basia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 16 sty 2012, o 20:51

Witamy na nszym forum :yahoo
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez ELZA » 18 sty 2012, o 21:49

Witamy :hi i niestey mamy ten sam problem :scratch
Obrazek
ELZA
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Elza
Imię: Małgorzata
Pochwały: 5

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje