Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witam

Nieprzeczytany postprzez amis » 1 lut 2014, o 11:03

ObrazekNie wszyscy pewnie pamiętają, więc tak w skucie około 2 tygodni temu straciłem swojego przyjaciela Amisa....Dziś moje złamane serce znów odżyło, wczoraj kupiłem nowego pieska .Miałem wielki dylemat jakiego wybrać, na moich terenach do 200km niestety nie było kompletnie nic, w końcu znalazłem 2 ogłoszenia w Białymstoku jeden był z papierami PfK natomiast ten drugi nie miał nic nawet nie jestem pewien czy ta książeczka którą dostałem też należy do niego, ale tak, piesek ma 6 miesięcy jest prześliczny. Mieszkał można powiedzieć w lesie, ledwie tam trafiliśmy :-) był w otoczeniu starszych owczarków i trochę zastraszony ale gdy go zobaczyłem :-P pomyślałem co mi z tych papierów...chciałem wam pokazać zdjęcie ale za bardzo nie wiem jak się to tu wstawia, ponieważ jestem starszej daty :-)
Ostatnio edytowano 2 lut 2014, o 11:38 przez amis, łącznie edytowano 3 razy
amis
Losowy avatar

Re: witam)

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 1 lut 2014, o 11:40

Witam Ciebie wraz z moją 15-miesięczną Korą na forum
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 1 lut 2014, o 12:41

lepiej zabierz go do weta. zadzwoń do tych ludzi teraz i zapytaj, czy serio pies był szczepiony, bo teraz to i tak im go nie oddasz, a psiaka trzeba zaszczepić. do tego u weta weź tabletki na odrobaczenie dla niego.
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Viva » 2 lut 2014, o 08:09

Witam ciebie ! :welcome:
Tylko pies kocha Cię bardziej niż siebie samego
Miłego dnia! :)
Viva
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: York: Abia
Imię: Jagoda
Pochwały: 1

Re: Witam

Nieprzeczytany postprzez Carlos1982 » 2 lut 2014, o 09:46

Jest taka strona - żaba - http://www.imageshack.us/
jak wejdziesz na tę stronę klikasz przeglądaj,
wybierasz zdjęcie z komputera które chcesz włożyć postu,
a następnie klikasz host it!.
Na samym dole pojawia Ci się adres Twojego obrazka zaczynajacy sie od http://- Here is a direct link to your image. - musisz go skopiować
Jak masz już skopiowany ten adres wracasz do postu na forum i wklejasz je
dodajesz przezd adresem [img] nastepnie ten adres od http:// a na koncu adresu [ /img]
(wszystko bez jakichkolwiek spacji). i wysyłasz post
dzieki temu można wklejać większe fotki ( oby nie przesadzić- bo rozciągną stronę niepotrzebnie)

W razie jakichkolwiek pytań - można pisać prywatnie - pomogę krok po kroku z wstawianiem zdjęć. To czekamy na fotki malucha!
Carlos1982
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sheila
Imię: Łukasz

Nieprzeczytany postprzez amis » 2 lut 2014, o 11:13

Dzięki za podpowiedz jak to zrobić, powiem tak troszkę to da mnie skomplikowane z ta stronkom ale poproszę kogoś znajomego i dziś na pewno wstawie fotkę :-) On już nie taki maluszek raczej powiedział bym że podlotek. W hodowli nazwali go Brutal ale do niego to absolutnie nie pasuje więc zmieniliśmy mu imię na kostek zdrobniale kostuś to po naszym pierwszym owczarku który wabił się kosłord. Troszkę martwi mnie jego brak pewności siebie i sprawia wrażenie wystraszonego, obawiam się ze musiał być tam nie za specjalnie traktowany a może i nawet bity, droga sprawa to to że psina zmieniła miejsce zamieszkania i być może a raczej na pewno wyczuwa po zapachu obecność amisa.
amis
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 2 lut 2014, o 11:47

amis, jeśli psiak spędził pół roku w lesie to nie ma nic dziwnego w tym, ze teraz wszystkiego się boi. mocno skupcie się na socjalizacji psiaka.
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez amis » 2 lut 2014, o 12:57

Staramy się jak tylko to możliwe, on jest u nas 2 dzień, myślę ze po tygodniu nabierze troszkę pewności siebie już robi duże postępy bo w pierwszy dzień to była masakra ogon podkulony uszka opadnięte. Obecnie zaczoł poruszać się po domu, ogon co prawda jeszcze ma podkulony boi się gwałtownych ruchów podchodzi ale bardzo nieufnie z nisko opuszczona głowom. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał wybieram się z nim do weta bo nie jest zaszczepiony dostał tylko cos tam na odrobaczenie i to wszystko. Jednak zdecydowałem że odczekam te kilka dni żeby nie miał kolejnego stresu..... poza tym wygląda wyjątkowo zdrowo tzn. ładnie się porusza nie wykazuje najmniejszych objawów które by mogły niepokoić, sierść jest bujna i ślicznie się błyszczy. Ale mimo wszystko do weta w pierwszej kolejności musze się wybrać. Zobaczymy co czas przyniesie, jedno jest pewnie że kostuś jest raczej łagodnym pieskiem i myślę ze szybko pojmie podstawowe komendy :-)
amis
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Gabi » 2 lut 2014, o 18:25

Witamy serdecznie na forum :)
Gabi
Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: BRUNO
Imię: Mariola

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 2 lut 2014, o 18:36

:welcome:
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Andzik
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje