Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witam.

Nieprzeczytany postprzez Martina2406 » 06 wrz 2014, 13:55

Cześć. Nazywam się Martina (dość nietypowe imie :(, ) ale wole jak mowi sie do mnie Martyna. :)Mam 18 lat i od ok. 2 tygodni jestem wlascicielka Owczarka Niemieckiego Dlugowlosego, ktory wabi sie Lusia. Urodzila sie 12.06.2014r. Zawsze chcialam miec takiego psa i w koncu mam.. Zarejestrowalam sie tutaj, bo zawsze interesowalam sie psami i pewnie jeszcze wiecej dowiem sie z tej strony. :):on:
Martina2406
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Lusia
Imię: Martina
Wiek: 18
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 06 wrz 2014, 12:05

Re: Witam.

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 06 wrz 2014, 20:34

Witaj Martyno wśród owczarkowiczów.Ja z kolei mam owczara krótkowłosego o imieniu Kora i 1.11 skończy 2 lata.Pozdrawiam Ciebie Martyno,i zapewniam,że na naszym forum dowiesz się wszystko o ON-kach.A Twoja Lusia niech się zdrowo chowa i rosnie szybko.
danuta waniek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Wiek: 58
Lokalizacja: slaskie
Pochwały: 2
Dołączył(a): 20 mar 2013, 21:06

Re: Witam.

Nieprzeczytany postprzez NastkaPo4 » 09 wrz 2014, 21:03

Cześć :)
My również się witamy: Ja - Ola i krótkowłosa roczna Mila :)
NastkaPo4
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: Ola
Wiek: 27
Lokalizacja: Kraków
Dołączył(a): 09 wrz 2014, 20:58

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post