Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Witam Wszystkich... Hera

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 16 gru 2012, o 23:46

Witamy się i my :)
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 17 gru 2012, o 10:19

Witajcie na forum :-)
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez rysnek » 17 gru 2012, o 18:12

Dziękuję za tak miłe i liczne powitanie. :) Dodajecie mi sił. Jak na razie jest wszystko super. Dajemy sobie radę choć mimo częstych i długich spacerów mam wszystko w domu zalane. Odnoszę wrażenie że pies gdy był zamknięty w piwnicy nawet nie dowiedział się że można sikać na dworze, ona chyba mysli że tam się tego nie robi. Jak już się jakimś cudem załatwi na dworze chwalę ją i głaszczę. Niestety czasem po godzinnym spacerze wpada do domu i robi ogromną kałużę. Będę cierpliwy i jestem dobrzej myśli.
rysnek
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 17 gru 2012, o 18:44

Cierpliwość to dobre słowo. Onek szybko się wszystkiego nauczy jak ma kochającego i mądrego pana. Sunia ma wiele do nadrobienia, ale dacie radę, to pewne. Serdecznie witamy w naszym gronie.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 20 gru 2012, o 16:24

Za każdym razem, kiedy załatwi się na dworze, ciesz się jak wariat i nagradzaj Herę, a rezultaty na pewno będą. Wirusiński po miesiącu, praktycznie z dnia na dzień, jakby coś w tej jego łepetynce pstryknęło, przestał siurać w domu.
Wilania
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje