Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witam wszystkich miłośników ONków

Nieprzeczytany postprzez SORIA » 16 kwi 2013, o 11:38

Witam wszystkich forumowiczów. :-)
Nie wiem ,czy mogę to tutaj napisać.. najwyżej admin mnie skarci
Poszukuje szczeniaka ON do oddania lub tzw "peta" - nie lubię tego wyrażenia. Pieska za trochę niższą cenę. Zdarzają się pewnie w hodowlach psy z wadami, które mi a właściwie moim teściom -bo to będzie ich piesek, nie będą przeszkadzać np. wada zgryzu itp. Zaznaczę jednocześnie, że nie jestem pseudo-hodowcą i nie szukam psa do rozmnażania. Jesteśmy posiadaczami owczarka podhalańskiego ChPL. W pełni popieram hasło R-R. Napisałam to dlatego, iż wiem, ze szanowani hodowcy nawet psa niehodowlanego chcą sprzedać w dobre ręce. Pieskowi zapewniamy kochający domek, towarzysza w postaci OP i dużo przestrzeni.
... może ktoś coś słyszał, ktoś coś wie, a może jakiś hodowca szuka właśnie dobrego domku dla swojego szczeniaka.
Pozdrawiam, na forum zostaje edukacji nigdy za wiele :-)
SORIA
Losowy avatar

Re: WITAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW ONkó

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 16 kwi 2013, o 11:42

Witaj!
Poszperaj w necie, a na pewno znajdziesz psi cud dla siebie.
Może popatrz na owczarki w potrzebie-tam są również szczeniaczki, warto poszperać na fb.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Re: WITAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW ONkó

Nieprzeczytany postprzez SORIA » 16 kwi 2013, o 17:29

vega_bw napisał(a):Witaj!
Poszperaj w necie, a na pewno znajdziesz psi cud dla siebie.
Może popatrz na owczarki w potrzebie-tam są również szczeniaczki, warto poszperać na fb.

Bardzo dziękuję za rade udaje się na fb.
SORIA
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje