Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witam Wszystkich Serdecznie pomimo późnej pory:)

Nieprzeczytany postprzez Czeczeniec » 20 gru 2012, o 01:28

Witam Wszystkich miłośników psów, jestem tu całkiem nowy i nie do końca jeszcze czuję się tu jak u siebie.
Wiem że jest bardzo późno i prawdopodobnie nikt nie włączy się do rozmowy, ale już od wczoraj nie mogłem się doczekać aż zostanę przyjęty na Owczarkopedię.pl :ok:
Kilka słów o mnie: Zawsze w moim życiu był jakiś piesek, a nawet w jednym czasie bywało że miałem przez kilka lat 2 pieski jednak życie ułożyło się w taki sposób że po wyprowadzce z domu rodzinnego nie potrafiłem długo zagrzać miejsca i wynajmowałem tu i tam mieszkania czym uniemożliwiłem sobie stanie się posiadaczem jakiegoś psiaka.
Aktualnie kupiłem mieszkanie i mam zamiar przygarnąć jakiegoś psiaka, a dokładnie chodzi mi o szczeniaka owczarka niemieckiego (najlepiej krótkowłosego).
Jak już wspominałem, w domu rodzinnym od zawsze były psy.
Najdłużej żyjącym psiakiem była KORA (18-letni owczarek niemiecki)która żyjącego do dziś Maxa(kundel) traktowała jak własne dziecko.
Aktualnie rozglądam się za pieskiem dla mnie i mojej żony, no i oczywiście dla naszego syna ponieważ u nas pies jest kolejnym członkiem rodziny.
jak na razie pozostaje mi intensywnie śledzić to co jest na forum, na naszej owczarkopedii i niecierpliwie oczekiwać aż w naszym domu pojawi się mały pyszczek który wyrośnie na pięknego owczarka niemieckiego:) :on:
:on: Pozdrawiam Wszystkich :on:
Czeczeniec
Losowy avatar

Re: Witam Wszystkich Serdecznie pomimo późnej pory:)

Nieprzeczytany postprzez beata1965 » 20 gru 2012, o 08:08

Witaj Tomaszu :hi: Miło powtać kolejnego miłośnika zwierząt, na pewno znajdziesz tu dużo cennych informacji na temat psiaków jak i ofert przygarnięcia. Życzę szybkiego znalezienia odpowiedniego psiego przyjaciela :-)
beata1965
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Boni
Imię: Beata
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 20 gru 2012, o 08:10

Witaj serdecznie mam nadzieję, że zadomowisz się tutaj i poczujesz jak u siebie równie szybko jak my z Czarkiem. Życzymy aby w Waszym domu jak najszybciej pojawiła się radosna czworołapna kulka.
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 20 gru 2012, o 08:29

Witamy serdecznie na forum :yahoo:
Karoll
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 20 gru 2012, o 09:32

Witaj wśród swoich! :-)
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 20 gru 2012, o 11:05

Witamy :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 20 gru 2012, o 11:58

:welcome: z Xarą życzymy powodzenia w poszukiwaniu czworonoga ;-)
xkasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 20 gru 2012, o 13:18

Witamy Cię serdecznie :)
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 20 gru 2012, o 15:16

Hej :)
xxxkaluniaxxx
Moderator
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 20 gru 2012, o 16:14

:welcome:
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje