Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Witam wszystkich!

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 9 lip 2012, o 20:10

witamy :yahoo:
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Shaddow » 10 lip 2012, o 11:07

Cześć :)
Shaddow
Świeżak
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kapi
Imię: Sandra

Nieprzeczytany postprzez Chupacabra » 10 lip 2012, o 15:05

Dziękuję kochani za tak liczne i ciepłe powitanie! :serce:

kati777, na razie Hektor mieszka u nas od kilku dni, więc to jeszcze kompletna swieżynka ;) Co jednak nie przeszkadza mu psocić, obgryzać wszystkiego i obszczekiwać nieznajomych głosów dobywających się z ulicy przez okno ;) Chociaż nie wiem, kiedy zacząc jego edukację... Myslę, że kilkutygodniowy szczeniak jednak nie ma jeszcze łebka do takich rzeczy.
Sesyjke z czesaniem zaczęliśmy dzisiaj, idąc po Twojej radzie, wzięłam grzebyk i, na razie w ramach zabawy, czesałam łobuza. Na poczatku chyba potraktowal grzebien jak jakiegoś innsekta, bo próbował go pogryźć, i gapił sie weń jak sroka w gnat :P Ale po chwili zobaczył, że czesanie nie jest takie be i zaczął je ignorować, zajmując się dezelacją mojej ulubionej skarpetki, a po chwili zasnął (mam nadzieję, że moja stopa nie miała z tym nic wspólnego ;d). Więc poczatek uważam za udany, mam nadzieje, że po jakimś czasie będzie traktował czesanie jako coś przyjemnnego.
Chupacabra
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 10 lip 2012, o 15:35

no Nasza też nie tolerowała ale teraz siedzi i czeka az sie ja wyczesze :)) Życze dalszych sukcesów całusy dal Hektorka :P
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Chupacabra » 10 lip 2012, o 15:37

Mam nadzieje, że moje maleństwo też się do tego przyzwyczai ;)
Nie dziekuję, żeby nie zapeszyć, ale dziękuję za całusy - przekażę, jak się tylko poderwie ze swojego kamiennego snu do szaleństw :P
Chupacabra
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 10 lip 2012, o 15:41

no pewnie, przyzwyczai sie ;) moja dzikuska też na początku chciała zjeść szczotke, a teraz siedzi sztywno jak posąg przy czesaniu :)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Chupacabra » 10 lip 2012, o 15:58

Raspberrydream napisał(a):no pewnie, przyzwyczai sie ;) moja dzikuska też na początku chciała zjeść szczotke, a teraz siedzi sztywno jak posąg przy czesaniu :)

Będziemy z Hektorkiem dązyć do tego samego! ;d
Chupacabra
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 10 lip 2012, o 17:31

jeśli hektor to ten piesek na avatarze to już sie zakochałam :zakochany: :serce: . Dacie radę ;) Owczarki maja ten plus do siebie ze szybko sie ucza ;P naucz jeszcze komend póki mały szybko pojmie o co chodzi. :D jeśli bedziesz zainteresowana to mogę podać ci szybki i łatwy sposób nauczenia psa piąteczki, leżeć , i siad . :* :on:
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Chupacabra » 10 lip 2012, o 17:55

Tak, kati, ten przystojniacha z avatara to mój Hektor :serce:
Ciesze się, że Ci sie podoba, mam nadzieję, że wyrośnie na taką piekną psinę jak Baira :)
Byłabym wdzieczna za te sposoby, na pewno z nich skorzystam! :yahoo:
Chupacabra
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 10 lip 2012, o 21:40

Myślę ze wyrośnie na pięknego Psa może i ładniejszego niż Baira :))
"Piąteczka" - W rękę dawałam smakołyk dałam do powąchania i dała ręke w pionie , Baira zaczeła wąchać i w końcu przybiła "piątkę"i mówiłam piąteczka i zapamiętała :D .
"Siad"- pokazywałam smakołyk zadek tak przykłaniałam zeby siadła i mówiłam siad i tak kilka razy i zapamiętała ;p
"leżeć"- zaczynamy od pozycji siad i od nosa przy samej klatce piersiowej do podłogi przesuwamy smakołyk i mówimy: leżeć leżec i jak pies sie połozy to wtedy dajemy smakołyk i takze powtarzamy :))

Myślałam ze to jakiś piesek z googli :D:D
kati777
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje