Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Witam wszystkich!

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 10 lip 2012, o 21:43

my na siad pokazujemy ręką do góry albo jak nie chce usiąść to np pstrykam palcami wysoko nad czółkiem - pies nie potrafi patrzec do góry podobno, wiec zeby zobaczyc wyzej to musi usiąść ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 10 lip 2012, o 22:41

też słyszałam o takich sposobach ale ja uczyłam w inny sposób ;)
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 10 lip 2012, o 22:48

każdy musi sobie upatrzeć swój sposób ;) najlepiej
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 10 lip 2012, o 22:51

noo kazdy ma swoj oryginalny :))
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Chupacabra » 11 lip 2012, o 14:56

kati777 napisał(a):Myślę ze wyrośnie na pięknego Psa może i ładniejszego niż Baira :))
"Piąteczka" - W rękę dawałam smakołyk dałam do powąchania i dała ręke w pionie , Baira zaczeła wąchać i w końcu przybiła "piątkę"i mówiłam piąteczka i zapamiętała :D .
"Siad"- pokazywałam smakołyk zadek tak przykłaniałam zeby siadła i mówiłam siad i tak kilka razy i zapamiętała ;p
"leżeć"- zaczynamy od pozycji siad i od nosa przy samej klatce piersiowej do podłogi przesuwamy smakołyk i mówimy: leżeć leżec i jak pies sie połozy to wtedy dajemy smakołyk i takze powtarzamy :))

Raspberrydream napisał(a):my na siad pokazujemy ręką do góry albo jak nie chce usiąść to np pstrykam palcami wysoko nad czółkiem - pies nie potrafi patrzec do góry podobno, wiec zeby zobaczyc wyzej to musi usiąść

Dzięki dziewczyny! Dzis, jak tylko sie przebudzi mój śpioch, to dosiadę sie do niego i zobaczę, czy będzie chciał współpracować :P Bo na razie, jak widzę, dla niego najlepsza zabawa to gryzienie, podgryzanie, drapanie i mamlanie wszystkiego i wszystkich dookoła ;)

kati777 napisał(a):Myślałam ze to jakiś piesek z googli :D:D

Haha, nie, nie, to moje własnoręcznie robione zdjęcie. W ogóle zastanawiam sie, czy nie założyć mu galerii (wiadomo, każdy chwali sie swoim wychowankiem, jak tylko może, bo sie jest dumnym ze swojej pociechy ;)), ale w zasadzie przez kilka dni nie narobiłam mu jakichs szalowych fotek, tylko kilka zdjeć w śmiesznych sytuacjach, czy takich, na których widac, jak się prezentuje ten maluszek ;d
Chupacabra
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 11 lip 2012, o 19:38

Załóż galerie jestem za !! ;D chętnie pooglądam hektora cudaka :)
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Chupacabra » 11 lip 2012, o 20:30

Kurczę, jakie te psy są pojetne! Dzisiaj zrobiłam z nim trzy sesyjki, jak sie przebudzał i nieco rozładował swoją energię. Dwa razy powoli wałkowaliśmy "siad" i "chodź tu" lub reagowanie na "Hektor", reaguje już na wszystko bardzo ładnie, siada szybciutko, tylko czeka łapczywie na smakołyka :P Potem poczesaliśmy futerko, co odbyło się też bardzo pozytywnie, bo prawie ignorował czesanie, raz tylko próbował "polować" na grzebień, potem grzecznie dał sie wyczesać w rejonie pyszczka, brzuszka, kuperka, nawet a łapkach i ogonku, po prostu wszędzie! ;)
Ech, zastanowie się nad tą galerią, ale naprawdę mam kilka zdjęć na krzyż... no cóz, na pewno na dniach powstanie więcej :P Więc bardzo chętnie ją założę :)
Chupacabra
Losowy avatar

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje