Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Re: Witaminy na sierść!!!!

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 13 kwi 2011, o 11:02

ja też całe jajko surowe :)
Nasz Ś.w. Barry to sam chodził do kurnika po jajka ;) a nikt nie wiedział dlaczego tak się świeci :) potem zamknięto mu kurnik :)
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Karolina88 » 15 kwi 2011, o 07:24

Moje dostają Mikita MEGAVIT Fosfor Vit + co jakiś czas żółtko, a o oleju nawet nie wiedziałam,że można również stosować:P
Karolina88
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez bartosz.kr » 8 maja 2011, o 10:19

A ja na sierść zawsze dawałem olej lniany i była piekna i błyszcząca :)
bartosz.kr
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez malkin » 8 maja 2011, o 18:59

Djuna używa wit z firmy Dolfosa
malkin
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 9 maja 2011, o 19:46

i my jajka dajemy,tak samo oliwe z oliwek do jedzenia,niby dajemy ,ale tak naprawdę nie jestem przekonana że to coś daje ;)
egonek5
Owczarkarz
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 9 maja 2011, o 21:22

my jajco surowe raz całe, raz żółtko no i codziennie 2 łyżki stołowe oleju z pestek winogron i sierściucha super się lśni w słoneczku :D
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 24 maja 2011, o 11:15

My podajemy do suchej karmy olej z pestek winogron - :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 24 maja 2011, o 12:17

Podajecie podajecie, bo ja od Was to zgapiłam :-P :D :D :D Myśmy kiedyś mieli psa z krótką sierścią jak doberman i ojciec miał dla niego jakąś mieszankę, konsystencja syropu, którą rozcieńczał z wodą i raz na jakiś czas psa całego smarował, kurcze że nie pamiętam co to było i ojciec także, ale pies z daleka świecił się jak przysłowiowo psiu yayca, czy w słońcu czy normalnie.. a caluśki czarny był..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia

Nieprzeczytany postprzez Rex » 11 cze 2011, o 23:40

Na ładną lśniącą sierść też można siemie lniane dawać ale bez nasionek ale czemu nie mam pojęcia :)
Rex
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 12 cze 2011, o 19:58

a ostatnio w moim towarzystwie forumowym jest modne dawanie psu oleju z łososia. Dają go i psom wystawowym i nie i sierść piękna i błyszcząca :) więc warto polecić :)
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje