Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Re: Witaminy / suplementy na sierść

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 28 cze 2014, 11:55

Nyks napisał(a):Ktoś coś może polecić na wypadającą i przerzedzającą się sierść? Łysieją Lunie ogon i klatka piersiowa

Jeśli łysieje, to lepiej udaj się do Weta - bo to nie jest normalne. A ja z takich suplementów polecam Efa Olie w kroplach. Nie są tanie, bo buteleczka kosztuje 40 zł i starcza na 2 tygodnie, ale warto ! Naturalny preparat, który przywraca właściwe proporcje Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT).
Sierść miękka i bardzo lśniąca i z psa się nie sypie - a mam 2 psy i kota :)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Wiek: 39
Pochwały: 11
Dołączył(a): 02 kwi 2012, 13:47

Re: Witaminy / suplementy na sierść

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 01 lip 2014, 09:00

Ja mogę polecić Omega3 SanoPet oraz VetoSkin po wielu wypróbowanyvh na Norze, te zadziałały.
Tanorja
Avatar użytkownika
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Wiek: 20
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Dołączył(a): 05 lip 2012, 20:42

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post