Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Witaminy / suplementy na sierść

Postprzez Camila » 13 kwi 2011, 09:11

Jakie witaminy podajecie swoim Owczarkom ??Ja swoim Podaję Amino Biotin MEGAVIT firmy mikita .Bardzo fajne ,skuteczne ,super efekty po ich zażywaniu widać na sierści naszych pupili i co najważniejsze każdemu mojemu psiakowi smakują :)
Camila
Losowy avatar

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez Wolf » 13 kwi 2011, 09:27

ja podaję łyżkę oliwy z oliwek codziennie i co jakiś czas żółteczko . Połysk bez szorowania :D
Wolf
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Wiek: 42
Lokalizacja: Małopolska
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:50

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez niya » 13 kwi 2011, 09:37

Ja jak Wolf :)sierść wali po oczach w pełnym słońcu :), puszysta w dotyku
Obrazek

Obrazek
niya
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Wiek: 36
Lokalizacja: Rzeszów :)
Pochwały: 7
Dołączył(a): 08 kwi 2011, 16:51

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez Camila » 13 kwi 2011, 09:47

Moje też dostają żółteczka i witaminki i super sierściucha jest naprawdę :)
Camila
Losowy avatar

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez nebrot » 13 kwi 2011, 09:48

Ja tez podaje olej, tyle ze lniany - zdrowszy podobno :D
nebrot
Losowy avatar

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez Camila » 13 kwi 2011, 09:49

To może i ja z tyl Lnianym olejem zacznę :ok
Camila
Losowy avatar

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez agrafka » 13 kwi 2011, 10:10

moje tez jedzą żółteczko, ale o oleju kompletnie nie pomyślałam, czasami tez dostaja po łyżeczce sproszkowanego odtłuszczonego siemienia lnianego
u Szamana sierść jest super, u Szyszki wyraźnie się poprawiła odkąd u nas jest (bo sierść miała w totalnie fatalniej kondycji) ale ciągle jest szczeciniasta i taka jakby sucha :-(mam nadzieję, że to się zmieni
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 9
Dołączył(a): 13 lut 2011, 16:04

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez nebrot » 13 kwi 2011, 10:21

Lniany olej jest bardzo dobry, ale musi byc swiezy i przechowywany w lodowce, a w sklepie dodatkowo osloniety papierowa torebka, zeby swiatlo nie docieralo. Najlatwiej go dostac w sklepach ze zdrowa zywnoscia. Date przydatnosci od daty produkcji ma 3 miesiace. A w ogole to nie jest drogi, nie wiem dokladnie ile kosztuje. My zamawiamy prosto z tloczni i placimy 6Euro za 1l, ale gdybysmy zamawiali wieksze opakowania to byloby taniej.
nebrot
Losowy avatar

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez Czarnewilki » 13 kwi 2011, 10:36

Oprócz barfu - olej rzepakowy, zmielone siemię laniane, jajko (całe) raz na tydzień/półtora.
Mówią mi potem że psy pastuję ... :pala
Czarnewilki
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Czarne Wilki
Imię: Kasia
Wiek: 44
Lokalizacja: Łowyń k/ Międzychodu województwo wielkopolskie
Pochwały: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2011, 08:13

Re: Witaminy na sierść!!!!

Postprzez nebrot » 13 kwi 2011, 10:56

Ja dawalam siemie lniane przez ponad pol roku, ale zadnej roznicy nie widzialam. Czasem dodaje faktycznie troche oleju rzepakowego razm z lnianym.
nebrot
Losowy avatar

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post