Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Witamy serdecznie

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 23 lis 2012, o 11:40

Wspólnie z Czarkiem witamy wszystkich serdecznie.
Obrazek

Czaruś ma około 3 miesięcy i wiem tylko tyle, że jest owczarkiem, ale czy aby niemieckim to się dopiero okaże.
Trafił do mnie z DT, po ciężkich przejściach. Bidulka został podrzucony w nocy do gospodarstwa gdzie akurat oszczeniła suka, która niestety go odrzuciła. Zaliczył schronisko, potem trafił do DT, a stamtąd do mnie. Od dwóch tygodni jesteśmy razem i pomału się ze sobą oswajamy i uczymy siebie nawzajem.

Autor postu otrzymał pochwałę
reinevan
Losowy avatar

Re: Witamy serdecznie

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 23 lis 2012, o 11:50

Witamy :welcome: :welcome:

Takie maleństwo a już tyle przeszło w swoim króciutkim życiu :-(( :-((

i wielkie brawa dla Ciebie, za dobroć serca i wzięcie maluszka do siebie :brawo: :brawo: :brawo:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 23 lis 2012, o 12:05

Cześć Tomku :)
Gratuluję nowego domownika i ... wielkiego serducha! :dzięki:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 23 lis 2012, o 14:13

Małe sprostowanie to nie ja wziąłem psa, a pies mnie. Wystarczyło jedno spojrzenie w te brązowe oczęta i już byłem jego. :lool:

Nie jest to mój pierwszy psiak, kiedyś, jeszcze za dzieciaka był wilczurowaty Bazar (również znajda tyle, że dorosły) potem Ajaks (wyżłowaty jakiś taki) i Czika (moskiewski stróżujący), którą po 14 latach pożegnałem z wielkim bólem kilka miesięcy temu.
Niewiele trzeba było aby dojść do wniosku, że mój dom bez psa, to nie mój dom i tak od słowa do słowa, od zdjęcia do zdjęcia miało być małe, niekudłate i najlepiej sunia, a jest Czarek.

Już dziś widzę, że będę miał z nim niezłą "polkę" bo z racji przeżyć i ciągłej zmiany miejsca pobytu, jest kompletnie dziki i brak mu nawyków jakie normalnemu szczeniakowi przekazuje suka. Na razie pierwszym sukcesem jest przekonanie Czarka, że wyjście z domu wcale nie oznacza, że się już do niego nie wróci, teraz do sforsowania następny etap - wyjście za furtkę.
Wiem, że czeka mnie z Czarusiem ogrom pracy i mam nadzieję, że w razie ewentualnych problemów znajdę u Was pomoc i poradę.
reinevan
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sylwia1231 » 23 lis 2012, o 14:20

:welcome:
PSY JAK LUDZIE MAJĄ DUSZE
sylwia1231
Losowy avatar
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zizi
Imię: sylwia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 23 lis 2012, o 15:34

Witamy :)

Super, że maluszek trafił do Ciebie a Ty do nas:)

Jedna z moich adoptowanych suczek też była po niezłych przejściach - praktycznie bez szans na adopcję.
Szczeniaki urodziły się w jakiejś norze, z dala od ludzi a ich mama była dzikim psem.

Czeka Cię mnóstwo pracy ,ale dasz radę :) Chętnie podzielę się doświadczeniami.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 23 lis 2012, o 15:58

Hej :)
xxxkaluniaxxx
Moderator
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 26 lis 2012, o 20:12

Witaj na forum imienniku.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 16 gru 2012, o 23:31

Witamy Wrocławianina :) Może kiedyś na jakimś spacerku się spotkamy ;)
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 17 gru 2012, o 18:52

Witamy! ;-) Na pewno dasz sobie radę, dobrze, że psiak trafił na takiego mądrego i odpowiedzialnego Pana :-)
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje