Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Napisz kilka słów o sobie.

Re: Witamy ;) z Yrsą pół-malamutem, pół-owczarkiem ;)

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 29 sty 2013, o 14:19

Yrsa jest absolutnie przepiękna. :)

Swoją drogą ja mam pół-malamuta, który też boi się większości rzeczy. Rower czy sanki przyprawiają ją o zawał. ;)
Nakasha
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Vlk » 30 sty 2013, o 12:31

to moje i sanki, i rower lubią, i wózka się nie boją (jak go widzą to szał radości) i nart się nie boją, zwykłymi sankami po parki za nimi jeżdżę i też jest dobrze :P

A jeśli się boją psinki sanek itp to może warto przeprowadzić klikerowe odwrażliwianie na sam widok sanek i stopniowo przechodzić do przyzwyczajania, że sanki są z tyłu i jest ok? Na pewno by pomogła obecność psa, który wie co się z sankami robi i że są one fajne :) wtedy by można podpiąc psy razem i bardzo stopniowo przyzwyczajać do tego ;)

-- 30 sty 2013, o 13:22 --

Obrazek
Vlk
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 3 lut 2013, o 12:24

kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje