Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Właściciel i ON/DON.

Nieprzeczytany postprzez sieman » 26 lut 2016, o 18:51

mam 3 dzieci 3 , 7 , 9 lat na co zwrócić uwagę przy kupnie owczarka ? ja i moja małżonka mieliśmy psy lecz oboje nie mamy ręki do tresury wiec obawiamy się trochę czy owczarek nas nie "przerośnie" - zdominuje
sieman
Losowy avatar
Nowy forumowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Imię: tomek

Re: Właściciel i ON/DON.

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 27 lut 2016, o 11:36

przede wszystkim na to, czy macie czas dla psa. czego oczekujecie od psa? gdzie ma mieszkać? jak wygląda wasz przeciętny dzień? ile zamierzacie poświęcić psu czasu na spacery, szkolenie, zabawy? co to znaczy, ze nie macie ręki do tresury? rozważacie pójście z psem na szkolenie do psiej szkółki?
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka
Pochwały: 11

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje