Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Wredna ja i mój pies

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 27 maja 2013, o 12:21

Aga i N napisał(a):
kalyna napisał(a):mój Ciapek kiedyś z tym stojakiem wpadł do sklepu.. i to był drugi i ostatni raz jak wzięłam go na spacer do sklepu :roftl: :roftl:

Alina........... przeginasz......... śmianie się do komputera jest... co najmniej dziwne :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Oj chciałabym to zobaczyć... a najchętniej wersję Ciap + stojak + 3 rowery :roftl: :roftl: :roftl:

Swoją drogą - I DO TAKIEGO BADZIEWIA CO 5KILOGRAMOWY PIESEK DA RADĘ PRZESUNĄĆ LUDZIE PRZYPINAJĄ ROWERY!!! I TO NA DODATEK BYLE CZYM za 30zł!!! A PÓŹNIEJ DZIWOTA ŻE GINĄ!!! :mur: :mur: :ooops:

Aga dla Ciapy to nie problem.. tylko z tym zestawem to w drzwi się nie zmieści :lool: :lool:

Pan Ciaposław ma aż 12kg... :roftl: :roftl:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Re: Wredna ja i mój pies

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 27 maja 2013, o 14:28

Ja kiedyś przywiązałam Nore kolo sklepu (a przynajmniej tak mi się wydawało). Po chwili moim oczom ukazała się N z ogórkiem w pysku, ktory po drodze zgarnęła ze skrzynki. Wszyscy w kolejce schowali się praktycznie za kasę, a sprzedawczyni tak się na mnie darła, ze o mało sie nie zakrztusiła. Teraz juz wracajac ze spaceru najpierw odstawiam Nore do domu, a dopiero pozniej ide do sklepu, zwlaszcza ,ze wokół mnostwo pijaków.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje